Biurko młodzieżowe Bartek

(kod: 15461)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 15461

Opis produktu

Biurko młodzieżowe Bartek to wielofunkcyjny mebel. Sprawdzi się jako biurko dla młodszych ale również i dorosłych użytkowników. Ciekawe rozwiązania pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni biurka, przy jego niewielkich wymiarach.

Biurko Bartek - aranzacja

Główną zaletą wielofunkcyjnego młodzieżowego biurka to jego możliwości organizacji pracy. Wyposażono je w blat o powierzchni 100 x 50 cm, pod nim znajduje się półka na klawiaturę z prowadnicami rolkowymi. Jeszcze niżej znajduje się miejsce na drukarkę oraz komputer. Po lewej stronie umieszczono kontener z półką, szufladą i funkcjonalną szafką. Ładnie wykonane okucia dopełniają całości.

Biurko Bartek - rozłożone

Solidne biurko młodzieżowe Bartek wykonano z wysokiej jakości płyty meblowej o grubości 18 mm. Pokryto ją okleiną, która jest odporna na zarysowania. Do wyboru są aż trzy kolory okleiny. Dzięki temu biurko można łatwo dopasować kolorystycznie do każdego wnętrza.

Wymiary elementów zestawu:

 

Biurko Bartek - wymiary

  • Szerokość: 100 cm
  • Głębokość: 35/50 cm
  • Wysokość: 85 cm
  • Waga: 36 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Biurko sapkowane jest w jedną paczkę o wadzę ok. 36 kg, w której znajdują się wszelkie niezbędne elementy do samodzielnego montażu, instrukcja i gwarancja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Noldorin

    Biurko bardzo się przydaje, ma dużo miejsc w środku, jest łatwe do złożenia. Mój sprzęt już zaszczycił to biurko i miewa się dobrze :D .

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×