Biurko czarne wysoki połysk Murano 100

535 zł 515 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 25,75zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15351

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Kolor czarny
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 60
Wysokość[cm] 72

Opis produktu

Stylowe czarne biurko będzie perełką w każdym biurze oraz gabinecie. Nieszablonowy i minimalistyczny design podkreślają nowoczesne detale. Komfort pracy i trwałość biurka Murano 100 uzupełniają szereg jego zalet.

Jedną z wielu zalet biurka czarnego wysoki połysk jest jego trwałość. Blat i boki o grubości 17 mm wykonane są z płyty MDF, którą pokryto akrylem. Tego typu wykończenie nadaje biurku nie tylko wyjątkowej klasy, przede wszystkim uzyskany w ten sposób efekt „tafli szkła” powoduje, że blat jest niezwykle gładki i odporny na zarysowania. Detale w postaci aluminiowego łącznika blatu z bokami uzupełniają całość. Matowe aluminium jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki procesowi anodowania. 

Nowoczesne kształty i stonowana kolorystyka biurka Murano 100 ciekawie będzie się prezentować w połączeniu z czarnym, ale i białym kontenerkiem lub innymi meblami z tej serii.

Organizację pracy ułatwiają dwa przelotowe otwory na kable, które są w tym samym kolorze co blat biurka. Do biurka warto zakupić wygodny kontenerek z tej samej serii. Kontenerek z szufladami da jeszcze większe możliwości organizacji pracy.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary biurka czarnego wysoki połysk Murano

  • Długośc[cm]: 99
  • Głębokość[cm]: 60
  • Wysokość[cm]: 72

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Kolor czarny
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 60
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w starannie zabezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Biurko jest oklejone na czas transportu i montażu folią ochronną, którą należy usunąć po jego złożeniu, dzięki czemu blat jest chroniony przed zarysowaniami w trakcie montażu.

W przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu, oraz instrukcja montażu w języku polskim. W paczce znajduje się również instrukcja pielęgnacji płyty typu high gloss.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 97 x 63 x 10 cm i wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×