Biurko komputerowe dąb sonoma Murano 100

  • bez kontenera
  • z kontenerem
99cm 129cm
Wiele godzin pracy przy biurku to dla większości z nas codzienność. Ważna jest organizacja pracy i optymalizacja przestrzeni wokół stanowiska komputerowego. Biurko komputerowe Murano 100 Hubertus idealnie pasuje do wnętrz gabinetowych i... pełny opis

499 zł

359 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15400

Opis produktu

Wiele godzin pracy przy biurku to dla większości z nas codzienność. Ważna jest organizacja pracy i optymalizacja przestrzeni wokół stanowiska komputerowego. Biurko komputerowe Murano 100 Hubertus idealnie pasuje do wnętrz gabinetowych i biurowych, ale również spełnia wymogi dobrej organizacji pracy poprawiającej jej komfort.

Biurko komputerowe Murano 100 wykonane jest z płyty wiórowo-laminowanej, którą pokryto wiernie imitującą strukturę drewna okleiną. Popularny aktualnie kolor dębu sonoma podkreślają aluminiowe profile polakierowane białym lakierem na wysoki połysk.

Dla jeszcze większego komfortu pracy w blacie biurka wykonano dwa otwory przelotowe na kable w kolorze pasującym do blatu biurka. Dzięki temu użytkownik biurka może swobodnie poukładać kable tak, by nie przeszkadzały w codziennej pracy.

Biurko komputerowe dąb sonoma tworzy ciekawe zestawienia z meblami serii Murano w kolorze białym.

Wymiary elementów zestawu:

  • Długośc[cm]: 99
  • Głębokość[cm]: 60
  • Wysokość[cm]: 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zabezpieczonych paczkach, chroniących meble przed uszkodzeniami w transporcie. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

W przesyłce znajduje się instrukcja montazu w języku polskim oraz wszelkie niezbędne do skręcenia biurka elementy.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 97 x 63 x 10 cm i wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • roman

    Bardzo ładne biurko, wszystko kompletne i czytelnie pokazane w instrukcji montażu.
    Polecam