Biurko w połysku Murano 130 Oliwkowy/Czarny

555 zł

Produkt niedostępny

kod: 15762

Opis produktu

Uniwersalne i eleganckie oliwkowe biurko w połysku będzie się pięknie prezentować w biurze, gabinecie czy domowym biurze. Szerokie na 129 cm biurko zapewnia komfort pracy i pozwala na optymalną jej organizację.

Solidną białą płytę MDF o grubości 17 mm pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się wysokim połyskiem i idealną gładkością, wykończenie to daje efekt „tafli szkła”. Zachowuje przy tym niezwykłą trwałość, blat jest bardziej odporny na zarysowania niż meble lakierowane. Boki blatu wykonano tą samą techniką i połączono z blatem nowoczesnymi aluminiowymi detalami. Delikatnie zaokrąglone aluminiowe łączniki w czarnym kolorze dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję. Wewnętrzna część biurka wykonana jest z matowego, czarnego materiału.

Podczas biurowej pracy ważna jest optymalna organizacja przestrzeni. Źle rozmieszczone i poprowadzone kable nie mogą przeszkadzać i dekoncentrować użytkownika biurka. W blacie biurka Murano 130 zastosowano dwa przelotowe otwory w kolorze blatu, dzięki którym można idealnie zorganizować miejsce do pracy.


W serii Murano znajduje się też kontenerek z trzema szufladami. Idealnie komponujący się z biurkiem kontenerek pozwoli przechowywać niezbędne dokumenty i akcesoria biurowe na wyciągnięcie ręki. Warto przemyśleć zakup kontenerka razem z biurkiem.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiaru oliwkowego biurka Murano 130

  • Szerokość: 129 cm
  • Wysokość: 72 cm
  • Głebokość: 65 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 128 x 70 x 10cm o wadze 29 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×