Biurko narożne z nadstawką I

(kod: 15470)
755 zł

Produkt niedostępny

kod: 15470

Opis produktu

Biurko do pracy wymaga nie tylko wygodnego blatu, ale również funkcjonalnego wykończenia. Pod ręką powinny znaleźć się wszelkie niezbędne dokumenty, akcesoria biurowe czy wizytówki.  Biurko narożne z nadstawką I spełnia wszelkie wymogi do wytężonej i komfortowej pracy.

Przestrzeń pod blatem narożnego biurka z nadstawką wykorzystano w sposób optymalny. Znajdują się pod nim: wygodna półka na klawiaturę z prowadnicami rolkowymi, specjalne miejsce na komputer i mniejsza półeczka na podręczne rzeczy oraz bardzo pojemna szafka na akta, segregatory i dokumenty. Sama szafka jest niezwykle funkcjonalna, zastosowano w niej przesuwne drzwi, dzięki czemu przy jej otwieraniu nie trzeba przestawiać fotela.

Na obszernym blacie znajduje się podstawka pod monitor. Zastosowano również wyjątkowo praktyczną listwę oporową, która nie daje szansy na to, by cokolwiek zsunęło się za biurko. Mebel wykończono stylowymi satynowymi okuciami.

Biurko narożne z nadstawką I zyskuje stabilność dzięki odpowiednio grubej na 18 mm płycie meblowej. Płytę pokryto odporną na zarysowania okleiną. Trwałość blatu podwyższono w wyniku zastosowania estetycznej listwy PCV umieszczonej na jego krawędziach.

Biurko narożne z nadstawką I

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 106/132 cm
  • Głębokość: 49,5/53 cm
  • Wysokość: 73 cm
  • Waga: 73,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble do samodzielnego montażu. Biurko spakowane jest dwie paczki o wagach 43 i 30 kg. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe, instrukcja i gwarancja.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×