Biurko Roberto

(kod: 10196)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Prezentujemy Państru niezwykle stabilne i trwałe biurko Roberto wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Precyzyjne i staranne wykonanie gwarantuję wieloletnią satysfakcję z użytkowania biurka Roberto. Podwójne lakierowanie, ręcz... pełny opis
826 zł
+ dostawa 50 zł
Kup na raty: 20 x 43,80zł
Wysyłka do 11 tygodni
kod: 10196
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 115
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Opis produktu

Prezentujemy Państru niezwykle stabilne i trwałe biurko Roberto wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Precyzyjne i staranne wykonanie gwarantuję wieloletnią satysfakcję z użytkowania biurka Roberto. Podwójne lakierowanie, ręczne barwienie i szlifowanie sprawia, że drewno zachowuję swoją pierwotną strukturę. Biurko można kupić w 4 wariantach kolorystycznych wybarwienia drewna do wyboru: sosna, olcha, dąb oraz orzech.

Produkt do samodzielnego montażu, jednak w komplecie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego złożenia biurka oraz przydatna instrukcja.

Wymiary:

szerokość - 115cm

głębokość - 55cm

wysokość - 74cm

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 115
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 74
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.