Szklane biurko Soft-Line Main Desk

(kod: 15359)
1 279 zł

Produkt niedostępny

kod: 15359

Opis produktu

Nowoczesne biurko z blatem z hartowanego szkła. Boki biurka wykonane są z warstwowego, klejonego drewna w kolorze wenge. Zestawienie nowoczesnego białego blatu ze stylowym wenge to ciekawe połączenie klasyki z nowoczesnym wzronictwem.

Blat biurka wykonany jest z lakierowanego od spodu na biało szkła hartowanego o grubości 8 mm. Szkło hartowane to materiał bardzo praktyczny. Jego właściwości powodują, że ma wzmocnioną odporność na mechaniczne uszkodzenia, zadrapania i uderzenia. Szkło jest również odporne na wyższe temperatury i cechuje się wysokim bezpieczeństwem. Niezwykle trudno je zbić. Jeśli to się zdarzy, szkło tłucze się na drobniutkie elementy pozbawione ostrych krawędzi. Dzięki temu wyeliminowana jest możliwość skaleczenia.

Szklany blat umieszczono na gumowych elementach, które stanowią bardzo dobre rozwiązanie praktyczne. Bez gum w bezpośrednim styku z metalowym stelażem szkło narażone byłoby na otarcia i mogłoby być niestabilne. Gumowe elementy zapobiegają przesuwaniu się i drganiu.
Biurko charakteryzuje się bardzo solidną i stabilną konstrukcją. Dzięki czemu wytrzymuje obciążenie nawet do 120 kg. Dodatkowo parametry biurka pozwalają na bardzo dobrą organizację najbliższej przestrzeni. Blat ma aż 152 cm szerokości i głębokości 76 cm. Dzięki tym parametrom zmieści wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do optymalnej organizacji pracy.
 

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość [cm]: 152
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

Dostawa i montaż mebli:

Biurko przygotowane jest do samodzielnego montażu według instrukcji, która znajduje się w paczce. Dostawa odbywa się za pośrednicwtem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×