Biurko sosnowe białe CROSS

(kod: 08424) Cross
Biurko sosnowe białe CROSS Biurko sosnowe białe z kolekcji CROSS to kolejne ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w pokoju dziecka. Wygląda efektownie dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego drewna oraz solidności wykonania. Biur... pełny opis
673 zł
+ dostawa 65 zł
Kup na raty: 20 x 36,88zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 08424

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 65
Rodzaj proste

Opis produktu

Biurko sosnowe białe CROSS

Biurko sosnowe białe z kolekcji CROSS to kolejne ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w pokoju dziecka. Wygląda efektownie dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego drewna oraz solidności wykonania. Biurko nie tylko ładnie wygląda, ale jest także funkcjonalne i potrzebne w pokoju każdego dziecka. Cztery szuflady umożliwiają wygodne przechowywanie dziecięcych drobiazgów i innych rzeczy potrzebnych do codziennej pracy.

Wymiary biurka:

szerokość: 120cm
wysokość: 80cm
głębokość: 65cm

Wymiary wewnętrzne szuflady:

szerokość: 37,2cm
wysokość: 11cm
głębokość: 48,5cm

  

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 65
Rodzaj proste

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.