Tivano biurko nowoczesne białe i szafka z szufladami pod biurko

(kod: 17250) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 219 zł

Produkt niedostępny

kod: 17250

Opis produktu

Biurko nowoczesne białe Tivano wykonane z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych biur i gabinetów. Designerskie biurko pozwoli w łatwy sposób uporządkować miejsce pracy i nada stylu całemu wnętrzu.

Z jednej strony to minimalistyczne biurko, do którego można dostawić krzesło czy fotel na kółkach, z drugiej strony to funkcjonalna komoda. W dwudrzwiowej szafce z półkami oraz w trzech praktycznych szufladach można schować dokumenty i przydatne akcesoria. Na górze można postawić sprzęt biurowy taki jak drukarka, fax czy telefon stacjonarny. Tivano to praktyczne biurko, które zapewnia wygodne miejsce do pracy przy komputerze, a jednocześnie gwarantuje, że wszystko co potrzebne będzie pod ręką.

Ciekawa konstrukcja biurka bowoczesnego białego Tivano pozwala na rozłożenie blatu równolegle - tworząc podłużne biurko, albo prostopadle - w kształcie litery L. Dzięki temu biurko można idealnie dostosować do wymiarów i układu pomieszczenia, można je dosunąć do ściany bądź z jego pomocą podzielić przestrzeń.

Wymiary elementów zestawu:

Biurko Tivano wymiary

Biurko:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 75 cm

Szafka:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 42 cm
  • Wysokość: 61 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonych paczkach. Produkt należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesełka biurkowe dla dzieci sklepy krzeslo biurkowe dla dziecka 8 lat krzeslo obrotowe krzesła biurkowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×