Czarne biurko z kontenerem - Murano 100

1 199 zł 914 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 45,70zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15395

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Kolor czarny
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 60
Wysokość[cm] 72

Opis produktu

O charakterze czarnego biurka z kontenerem stanowią jego nowoczesne kształty i stonowana kolorystyka. Minimalistyczny design podkreślony estetycznymi detalami to cechy charakterystyczne serii Murano.

Biurko Murano 100 składa się z blatu i boków wykonanych z płyty MDF oraz elementów łączących całość w postaci zaokrąglonych matowych aluminiowych łączników. Płyta MDF wykończona jest akrylem. Zastosowanie akrylu daje wyjątkowe efekty. Blat jak i boki uzyskują efekt tafli szkła, dzięki temu jest ono niezwykle gładkie. Dodatkowo akryl powoduje, że czarne biurko z kontenerem jest odporne na zarysowania. Aluminiowy łącznik jest odporny na uszkodzenia i charakteryzuje się wyjątkową twardością dzięki procesowi anodowania.

Organizacja pracy jest istotna w kontekście pracy przy biurku przez wiele godzin. Wygodę pracy przy biurku Murano 100 zapewnią dwa przelotowe otwory przeznaczone na kable. Szerokość biurka wynosi 99 cm co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni na blacie.

Dodatkowo biurko wyposażone jest w kontenerek z trzema szufladami, który zapewnia dostępność akcesoriów biurowych oraz dokumentów w zasięgu ręki. Front kontenerkarównież pokryty jest warstwą akrylu, dzięki czemu pasuje do całości. Korpus jest matowy. Zamontowane w kontenerku kółka pozwalają na najdogodniejsze ustawienie. Można go zablokować hamulcem zamontowanym na tylnych kółkach.

Czarne biurko z kontenerkiem może tworzyć bardzo ciekawe zestawienia w połączeniu z białymi meblami z tej samej serii.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary czarnego biurka z kontenerem Murano

Wymiary biurka:

  • Długośc[cm]: 99
  • Głębokość[cm]: 60
  • Wysokość[cm]: 72

Wymiary kontenerka:

  • Szerokość: 42 cm
  • Wysokość: 57 cm
  • Głebokość: 49 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 99
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Kolor czarny
Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 60
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w starannie zabezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Biurko jest oklejone na czas transportu i montażu folią ochronną, którą należy usunąć po jego złożeniu, dzięki czemu blat jest chroniony przed zarysowaniami w trakcie montażu.

W przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu, oraz instrukcja montażu w języku polskim. W paczce znajduje się również instrukcja pielęgnacji płyty typu high gloss.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×