Biurko czarne z kontenerem - Murano 130

1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 15403

Opis produktu

Biurko czarne z kontenerem - Murano 130

Nowocześnie zaprojektowane biurko czarne z kontenerem świetnie przysłuży się pracy. Zarówno w pomieszczeniach gabinetowych, biurowych jak i w domu będzie nie tylko praktycznym wyposażeniem. 

Biurko czarne z kontenerem zostało wyprodukowane z myślą o trwałości. Boki i blat biurka mają 17 mm grubości i są wykonane z płyty MDF. Płytę pokryto warstwą akrylu, która spełnia dwie role. Po pierwsze jest trwała i odporna na zadrapania. Poza wartościami jakościowymi akryl nadaje powierzchniom idealnie gładką strukturę. Uzyskana w ten sposób powierzchnia pównywalna do tafli szkła sprawia, że przyjemniej się na nim pracuje.

Elementem wykańczającym są detale w postaci aluminiowych łączników. Delikatnie zaokrąglone matowe elementy łączą boki oraz blat. Matowy profil dzięki procesowi anodowania łącznikom niezwykłej twardości i odporności na zarysowania.

Na dobrą organizację pracy wpływa kontenerek z trzema szufladami, który jest oferowany w komplecie z biurkiem. Front kontenerka wykonany jest z tego samego co biurko akrylowego materiału. Korpus jest matowy. Kontenerek można ustawić w dowolnym miejscu dzięki kółkom i zablokować dzięki hamulcom zamontowanym na tylnych kółkach.

Biurko Murano 130 w czarnym kolorze dobrze komponuje się z innymi meblami z tej serii.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary biurka czarnego z konenerem Murano

Wymiary biurka:

  • Długośc[cm]: 129
  • Głębokość[cm]: 61,5
  • Wysokość[cm]: 72

Wymiary kontenerka:

  • Szerokość: 42 cm
  • Wysokość: 57 cm
  • Głebokość: 49 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w starannie zabezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Biurko jest oklejone na czas transportu i montażu folią ochronną, którą należy usunąć po jego złożeniu, dzięki czemu blat jest chroniony przed zarysowaniami w trakcie montażu.

W przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu, oraz instrukcja montażu w języku polskim. W paczce znajduje się również instrukcja pielęgnacji płyty typu high gloss.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 97 x 63 x 10 cm i wadze 26 kg.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Olga

    Biurko wygląda świetnie, bardzo dobrze wykonane

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×