Biurko z kontenerkiem - Murano 130 - Oliwkowy/Czarny

988 zł

Produkt niedostępny

kod: 15763

Opis produktu

Idealna organizacja pracy, optymalne wykorzystanie przestrzeni i elegancki design to charakterystyczne cechy dla biurka oliwkowego z kontenerkiem. Pasuje do nowoczesnych wnętrz biur i gabinetów.

Organizacja i komfort pracy biurka Murano 130 to jego atut. Szeroki na 129 cm blat jest wykonany z MDFu pokrytego wysokiej jakości akrylem. Uzyskany w ten sposób efekt „tafli szkła” powoduje, że jest on wyjątkowo odporny na zarysowania. Zarówno blat jak i boki biurka mają 17 mm grubości i połączone są zaokrąglonym czarnym, matowym aluminium. Łącznik jest anodowany, dzięki czemu jest on odporny na zarysowania i charakteryzuje się niezwykłą twardością. Wewnętrzna cześć biurka ejst w czarnym macie.

Biurko Murano 130 wyposażone jest w bardzo funkcjonalny kontenerek. Trzy szuflady pozwalają na zorganizowanie pracy tak, by na wyciągnięcie ręki były niezbędne dokumenty i akcesoria biurowe. Kontenerek wykonano z tego samego materiału oraz w tym samym kolorze co biurko dzięki temu idealnie się ze sobą komponują. Fronty szulad wykończone są akrylem na wysoki połysk. Zastosowane kółka pozwolą na łatwe i szybkie ustawienia kontenerka w najwygodniejszym miejscu. Tylne kółka mają hamulec dzięki czemu kontenerek uzyska stabilność.

Wszelkie kable łączące sprzęt znajdujący się na biurku mogą być zmorą użytkownika. Nie powinny w żadnym wypadku obniżać standardu pracy. W biurku Murano 130 zastosowano dwa przelotowe otwory w kolorze blatu, które pozwolą na idealne rozmieszczeni kabli.

Biurko oliwkowe z kontenerkiem można łączyć z serią nordic w kolorze dąb sonoma.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebiesk

im lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary oliwkowego biurka z kontenerem Murano

Wymiary biurka:

  • Długośc[cm]: 129
  • Głębokość[cm]: 65
  • Wysokość[cm]: 72

Wymiary kontenerka:

  • Szerokość: 42 cm
  • Wysokość: 57 cm
  • Głebokość: 49 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w starannie zabezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Biurko jest oklejone na czas transportu i montażu folią ochronną, którą należy usunąć po jego złożeniu, dzięki czemu blat jest chroniony przed zarysowaniami w trakcie montażu.

W przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu, oraz instrukcja montażu w języku polskim. W paczce znajduje się również instrukcja pielęgnacji płyty typu high gloss.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 97 x 63 x 10 cm i wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×