Biurko z kontenerkiem na kółkach Svenbox EKO BH076

Biurko z kontenerkiem na kółkach Svenbox EKO BH076
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 20238) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
 • calvados
 • olcha
 • buk/popiel
 • klon/popiel
 • orzech/popiel
Biurko Svenbox BH076 to bardzo solidne i bardzo eleganckie proste biurko firmy Svenbox sprawdzające się zarówno w biurach, gabinetach, jak i mieszkaniach. Jest najdłuższym bo aż 160 cm biurkiem z kolekcji EKO  Biurko wykona... pełny opis
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 20238

Opis produktu

Biurko Svenbox BH076 to bardzo solidne i bardzo eleganckie proste biurko firmy Svenbox sprawdzające się zarówno w biurach, gabinetach, jak i mieszkaniach. Jest najdłuższym bo aż 160 cm biurkiem z kolekcji EKO 

Biurko wykonane zostało z wytrzymałej płyty melaminowej o grubości 28 mm, dzięki czemu biurko Svenbox BH 076 jest trwałe i stabilne. Dodatkowo krawędzie pokryte zostały obrzeżem PVC o grubości 2mm w kolorze płyty. Dzięki temu biurko Svenbox jest odporne na uszkodzenia, jak również bardzo efektowne. Podstawa biurka (nogi) wykonane są z płyty o grubości 18 mm.

Za pomocą mechanizmu regulacji poziomu, można ustawiać biurko nawet na nierównych powierzchniach.Aby stanowisko pracy prezentowało się estetycznie, blat wyposażony został w przeloty kablowe o średnicy 60 mm, w których można ukryć wystające okablowanie.

Kontener posiada trzy wysuwane szuflady, umocowane na rolkowych, metalowych prowadnicach, które zabezpieczają przed wypadnięciem w trakcie wysuwania. Ponadto szuflady wyposażone zostały w solidne, satynowane, metalowe uchwyty.

Posiada wbudowany zamek centralny, chroniący przed dostaniem się do jego zawartości osób postronnych. Zamykany jest na składany, zabezpieczony przed złamaniem klucz.

Wykonany jest z płyt melaminowanych o grubośći 28 mm (blat górny i spód) i 18 mm.

Przy zamówieniach mebli Svenbox możliwe jest domówienie usług montażu. Jest to ustalane wg wartości procentowej wartości produktow zgodnie z cennikiem.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BM073 z kontenerem

Biurko:

 • szerokość: 160 cm
 • głębokość: 70 cm
 • wysokość: 75,8 cm

Kontener:

 • szerokość: 43,5 cm
 • głębokość: 52,5 cm
 • wysokość: 59 cm

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox BM 073 z kontenerem

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

Szybkie dostawy mebli realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich, oznacza to brak możliwości montażu. Zakup produktu z opcją montażu wydłuża czas realizacji do maksymalnie 10 dni roboczych.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


 • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
 • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.