Biurko z kontenerkiem stacjonarnym Svenbox EKO BH076

Biurko z kontenerkiem stacjonarnym Svenbox EKO BH076
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 20239) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
 • calvados
 • olcha
 • buk/popiel
 • klon/popiel
 • orzech/popiel
Biurko Svenbox BH076 to bardzo solidne i bardzo eleganckie proste biurko firmy Svenbox sprawdzające się zarówno w biurach, gabinetach, jak i mieszkaniach. Jest najdłuższym bo aż 160 cm biurkiem z kolekcji EKO  Biurko wykona... pełny opis
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 20239

Opis produktu

Biurko Svenbox BH076 to bardzo solidne i bardzo eleganckie proste biurko firmy Svenbox sprawdzające się zarówno w biurach, gabinetach, jak i mieszkaniach. Jest najdłuższym bo aż 160 cm biurkiem z kolekcji EKO 

Biurko wykonane zostało z wytrzymałej płyty melaminowej o grubości 28 mm, dzięki czemu biurko Svenbox BH 076 jest trwałe i stabilne. Dodatkowo krawędzie pokryte zostały obrzeżem PVC o grubości 2mm w kolorze płyty. Dzięki temu biurko Svenbox jest odporne na uszkodzenia, jak również bardzo efektowne. Podstawa biurka (nogi) wykonane są z płyty o grubości 18 mm.

Za pomocą mechanizmu regulacji poziomu, można ustawiać biurko nawet na nierównych powierzchniach.Aby stanowisko pracy prezentowało się estetycznie, blat wyposażony został w przeloty kablowe o średnicy 60 mm, w których można ukryć wystające okablowanie.

Kontener biurowy z szufladami Svenbox KH26 to podręczny kontener stacjonarny z szufladami płytowymi, zamontowanymi na metalowych prowadnicach rolkowych, ułatwiających wysuwanie i zabezpieczających przed wypadnięciem szuflady. Kontener wchodzi idealnie pod blat biurka, dlatego w standardzie sprzedawany jest bez wieńca górnego.

Szuflady zwieńczone są satynowanymi, metalowymi uchwytami. Kontener ma wbudowany zamek centralny, zamykany na składany kluczyk (w komplecie dostają Państwo także kluczyk zapasowy). Dzięki temu dostęp do zawartości szuflad będą miały jedynie upoważnione osoby. Jeden zamek blokuje od razu wszystkie szuflady.

Za dopłatą można zamówić usługę wniesienia oraz montażu.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BM073 z kontenerem

Biurko:

 • szerokość: 160 cm
 • głębokość: 70 cm
 • wysokość: 75,8 cm

Kontener:

 • szerokość: 42,8 cm
 • głębokość: 49,5 cm
 • wysokość: 73 cm

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox BM 073 z kontenerem

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

Szybkie dostawy mebli realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich, oznacza to brak możliwości montażu. Zakup produktu z opcją montażu wydłuża czas realizacji do maksymalnie 10 dni roboczych.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


 • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
 • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.