Białe biurko komputerowe szklane Z-Line chrom

(kod: 15365) Z-line
1 369 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 68,45zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15365

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 122
Głębokość[cm] 76
Wysokość[cm] 73

Opis produktu

Biurko z linii Z-Line pasuje do nowoczesnych wnętrz dzięki nowoczesnemu designnowi. Jednak w tradycyjnych wnętrzach jego minimalistyczna forma będzie prezentowała się równie dobrze.

Blat biurka wykonany jest z białego szkła hartowanego o grubości 8 mm. Szkło hartowane to materiał bardzo praktyczny, jednocześnie bardzo estetyczny. Jego właściwości powodują, że jest odporny na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, zadrapania i uderzenia. Szkło jest również odporne na wysokie temperatury i cechuje się wysokim bezpieczeństwem. Niezwykle trudno je zbić. Jeśli to się zdarzy, szkło tłucze się na drobniutkie elementy pozbawione ostrych krawędzi. Dzięki temu wyeliminowana jest możliwość skaleczenia.

Szklany blat umieszczono na gumowych elementach, które stanowią bardzo dobre rozwiązanie praktyczne. Bez gum w bezpośrednim styku z metalowym stelażem szkło narażone byłoby na otarcia i mogłoby być niestabilne. Gumowe elementy zapobiegają przesuwaniu się i drganiu.

Biurko charakteryzuje się bardzo solidną i stabilną konstrukcją. Dzięki czemu wytrzymuje obciążenie nawet do 120 kg. Dodatkowo parametry biurka pozwalają na bardzo dobrą organizację najbliższej przestrzeni. Blat ma 122 cm szerokości i 76 cm głębokości. Dzięki tym parametrom zmieści wszystkie niezbędne rzeczy, potrzebne do optymalnej organizacji pracy.

Stelaż biurka wykonany jest z chromowanej stali, wyposażony jest w stopki regulujące wysokość dzięki czemu łatwo ustawić je nawet na nierównej powierzchni.

Kolejną zaletą biurka jest możliwość łączenia go z innym biurkiem za pomocą specjalnego cornera.

W skład kolekcji Z-line w kolorze białym wchodzą:

- duże szklane biurko gabinetowe
- szklane biurko komputerowe
- narożnik (corner) do łączenia biurek

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość [cm]: 122
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 122
Głębokość[cm] 76
Wysokość[cm] 73

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Biurko przeznaczone jest do samodzielnego montażu według dołączonej instrukcji.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Z-line

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×