FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Komputerowe biurko ze szklanym blatem Z-Line chrome czarne

(kod: 04432) Z-line
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 04432
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Biurko komputerowe ze szkła w czarnym kolorze Z-line to model nowoczesny, świetnie sprawdzający się w biurach, ale również w domowych kątach do pracy.

Szklany blat biurka wykonany jest z hartowane szkła o grubości 8mm. Hartowanie szkła zwiększa jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu, że szyba umieszona jest na gumowych elementach nie syka się bezpośrednio ze stalowym stelażem. Jest stabilnie zamontowana, więc nie przesuwa się i nie ulega drganiom.

Stelaż biurka wykonany jest z chromowanej stali, jest to bardzo wytrzymały materiał, a chromowanie nadaje mu lekkości. Biurko wyposazone jest w stopki regulujące wysokość, więc mebel można stabilnie ustawić nawet na nierównej podłodze.

Czarne biurka z kolekcji Z-line można rozbudować na kilka sposobów. Możliwe jest stworzenie dużego narożnego biurka przy zastosowaniu narożnego łącznika. 

W skład kolekcji Z-line w kolorze czarnym wchodzą:

- duże szklane biurko gabinetowe
- szklane biurko komputerowe
- narożnik (corner) do łączenia biurek
- nadstawka do biurka głównego 
 

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość [cm]: 122
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Z-line

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x