W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Duże narożne biurko z czarną szybą Z-line

(kod: 15385)
3 399 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 169,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15385

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Szklane biurko z serii Z-Line wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów. Blat oraz łącznik wyprodukowano ze szkła hartowanego w kolorze czarnym. Hartowanie sprawia, że szyba staje się odporna na zadrapania i uderzenia.

Stelaż szklanego biurka narożnego, łącznika oraz nadstawki, wykonano ze stylowej chromowanej stali. Pomiędzy blatem a stelażem umieszczone są gumowe elementy, dzięki którym eliminowane są zadrapania, drgania i przesuwanie się blatu.

Pojedyncze biurko ma 152 cm szerokości. Połączenie dwóch takich biurek zwiększa powierzchnię pracy ponad dwukrotnie, ponieważ w skład narożnika wchodzi jeszcze element łączący. Czarne biurko narożne to bardzo eleganckie wyposażenie gabinetu, wykonane z precyzją i z najwyższej jakości materiałów będzie stanowiło o komforcie pracy.

Szklany blat podparty stalowym stelażem udźwignie nawet 120 kg. Dzięki temu bez obaw na biurku możne ustawić drukarkę, skaner, laptop i organizer na dokumenty.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wymiary zewnętrzne biurka [cm]: 222x222
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

Dostawa i montaż mebli:

Biurko dostraczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przygotowane jest do samodzielnego montażu. W paczkach znajduje się instrukcja montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×