Czarne narożne biurko szklane z nadstawką Z-line

(kod: 15387)
3 055 zł

Produkt niedostępny

kod: 15387

Opis produktu

Szklane biurko narożne z nadstawkami to efektownie zaprojektowany mebel. Połączenie dwóch biurek łącznikiem i dodanie nadstawki sprawia, że jest niezwykle praktyczne.

Blat biurka, łącznika i nadstawki wykonano z 8 mm hartowanego szkła. Tego typu szkło charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania i uderzenia. Proces hartowania powoduje, że czarne biurko jest bezpieczne, ponieważ takie szkło jest niezwykle trudno stłuc.

Stelaż czarnego biurka z nadstawką wykonany jest z eleganckiej chromowanej stali, która idealnie komponuje się ze szkłem. Pomiędzy nim a stalą zamontowano gumowe elementy. Dzięki temu blat nie przemieszcza się i nie zagrażają mu zadrapania oraz drgania.

Szklane biurka o szerokości 152 cm każde, połączono narożnikiem. Dodatkową powierzchnię osiągnięto poprzez zainstalowanie nadstawek. W ten sposób uzyskano biurko narożne z nadstawką, które świetnie sprawdzi się np.: w recepcji.

Stabilny stalowy stelaż w połączeniu z hartowanym szkłem daje w rezultacie biurko narożne, które wytrzyma 120 kg obciążenie na każdym z blatów. Dzięki temu bez obaw na biurku można postawić drukarkę, skaner, organizer i monitor.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wymiary zewnętrzne biurka [cm]: 222x222
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostraczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. W ubezpieczonych paczkach znajduje się instrukcja montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×