W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Biurko narożne białe ze szklanym blatem Z-line

(kod: 15383)
3 399 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 169,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15383

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Biurko narożne ze szklanym blatem charakteryzuje się unikatowym designem. Nie brakuje mu praktycznych zalet, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych.

Połączenie dwóch szklanych biurek elementem narożnym sprawia, że biurko idealnie nadaje się do wnętrz gabinetowych. Duża powierzchnia blatu oraz stylowe wykończenie zapewnia wysokie standardy pracy. Blat  białego biurka narożnego wykonany jest z 8 milimetrowego szkła hartowanego, które jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i uderzenia. Dodatkową zaletą hartowanego szkła jest bezpieczeństwo, ponieważ wysokiej jakości materiał jest niewrażliwy na stłuczenia.

Pomiędzy blatem a stalowym stelażem zamontowano gumowe elementy. Dzięki temu blat jest stabilniejszy i nie jest narażony na zadrapania. Guma zapobiega również drganiom i przesuwaniu się blatu.

Dzięki połączeniu dwóch biurek o szerokości 152 cm, szklane biurko narożne jest niezwykle efektowne. Jednocześnie, dzięki temu zabiegowi, uzyskuje się bardzo dużo przestrzeni do pracy. Bez większego trudu da się zorganizować miejsce na laptopa, drukarkę, aktualne dokumenty, a przy drugiej części miejsce na przyjmowanie gości.

Białe biurko szklane Z-Line jest też bardzo wytrzymałe. Hartowane szkło daje pewność, że blat jednego biurka wytrzyma do 120 kg obciążenia.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wymiary zewnętrzne biurka [cm]: 222x222
  • Głębokość [cm]: 76
  • Wysokość [cm]: 73

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonych paczkach. Przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×