Carezza Blue biurko dla małego dziecka Fun Desk

(kod: 17186) Fun Desk
941 zł

Produkt niedostępny

kod: 17186

Opis produktu

Duża powierzchnia blatu umożliwia dziecku optymalną organizację miejsca wykonywania swoich codziennych zajęć. Biurko dla małego dziecka Carezza Blue udostępnia nie tylko dużą przestrzeń, ale można je także w łatwy sposób dostosować do wykonywanych czynności. Blat możemy ustawić nawet pod kątem 25 stopni. Natomiast blokada unieruchomi blat po ustawieniu odpowiedniego kąta. Specjalny stoper uniemożliwi zsunięcie się książki lub zeszytu.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Carezza Blue biurko dla małego dziecka Fun Desk

O funkcjonalności biurka dla małego dziecka Carezza Blue świadczą także inne rozwiązania. M.in. to, że przestronny blat podzielony jest na część ruchomą i stałą. Stała cześć znajduje się w tylnej części blatu, można na niej postawić lampkę lub podstawkę na książkę. Dodatkowo pod blatem umieszczono praktyczną szufladę, w której dziecko pomieści przybory oraz zeszyty lub książki. Warto wspomnieć także o dwóch uchwytach – jeden z nich jest przeznaczony do zawieszenia plecaka, na drugim możemy zawiesić pojemnik na kredki lub długopisy.

Carezza Blue biurko  Fun Desk

Całość wykonana jest z wysokiej jakości metalu pomalowanego na biało. Elementami dekoracyjnymi są wykończenia wykonane z komponującego się z bielą niebieskiego plastiku. Przednie nogi zabezpieczone są stopkami z maty, natomiast tylne wyposażono w kółeczka by łatwo ustawić biurko dla małego dziecka Carezza w docelowym miejscu. Jest to także zabezpieczenie przed zadrapaniami podłogi.

Zamawiając Carezza Blue biurko dla małego dziecka Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Biurko Carezza Niebieskie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Carezza Blue biurko z regulacją Fun Desk

Biurko:

  • Szerokość: 98cm
  • Głębokość: 70,5cm
  • Wysokość: regulowana w zakresie 58-80cm
  • Grubość blatu: 25mm
  • Wymiary blatu: 98cm x 70,5cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: Ręczna regulacja
Zakres pochylenia blatu: 0-25°
Szuflada:tak

Wieszak na plecak: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: płyta E1/ABS+PP/Stal

Kolor: Niebieski

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo biurkowe dla dziecka 8 lat

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×