Carezza Grey biurko pod komputer małe Fun Desk

(kod: 17188) Fun Desk
941 zł + dostawa 16 zł

Kup na raty: 20 x 47,85zł

  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 17188

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 98
Głębokość [cm] 70,5
Wysokość [cm] 58
Ilość szuflad 1
Kolor biały lub (i) szary
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Stelaż stalowy

Opis produktu

Stonowane kolory biurka pod komputer małego Carezza Grey powodują, że biurko to uniwersalny mebel, który idealnie uzupełni pokój dziecka. Choć trudno nie dostrzec jego estetycznych walorów, trudno też nie docenić funkcjonalności biurka.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Carezza Grey biurko pod komputer małe Fun Desk

Blat podzielono na dwie części – jedna z nich jest stała i umieszczono ją w tylnej części biurka pod komputer małego Carezza Grey. To dobry pomysł ze względu na to, że na nieruchomej części można postawić lampkę lub podstawkę pod książkę. Większa część blatu jest regulowana. Blat można ustawić nawet pod kątem 25 stopni. Blokada uniemożliwia samoczynną zmianę pozycji blatu. Uzyskując odpowiedni kąt dziecko będzie miało idealne warunki do czytania lub odrabiania lekcji. Tym bardziej, że zadbano o kilka dodatkowych udogodnień. Pod blatem zamontowano wygodną szufladę, w której można schować zeszyty i przybory. Po bokach biurka z regulacją znajdują się uchwyty – jeden z nich można przeznaczyć na pojemnik na kredki, drugi na powieszenie plecaka.

Carezza Grey biurko Fun Desk

Biurko pod komputer małe Carezza Grey wykonano z solidnego metalu oraz elementów plastikowych. Pomalowany na biało metal idealnie współgra z szarymi detalami. Zadbano też o to, by biurko było bezpieczne dla podłóg. Przednie nogi wyposażone w stopki z maty, natomiast tylne w niewielkie kółka.

Zamawiając Carezza Grey biurko pod komputer małe Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Biurko dziecięce Carezza szare

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Carezza Blue biurko z regulacją Fun Desk

Biurko:

  • Szerokość: 98cm
  • Głębokość: 70,5cm
  • Wysokość: regulowana w zakresie 58-80cm
  • Grubość blatu: 25mm
  • Wymiary blatu: 98cm x 70,5cm

Blat: ekologiczny MDF, jednolity, pochylany
Mechanizm pochylania: Ręczna regulacja
Zakres pochylenia blatu: 0-25°
Szuflada:tak

Wieszak na plecak: Tak
Podparcie łokcia: Tak

Stelaż: stalowy
Materiał: płyta E1/ABS+PP/Stal

Kolor: Szary

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 98
Głębokość [cm] 70,5
Wysokość [cm] 58
Ilość szuflad 1
Kolor biały lub (i) szary
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Stelaż stalowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurka Carezza Fun Desk

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×