Invito Grey biurko szare Fun Desk

(kod: 17199) Fun Desk
1 058 zł

Produkt niedostępny

kod: 17199

Opis produktu

Ergonomiczne, nowoczesne biurko szare z regulacją Invito Grey to doskonałe wyposażenie dziecięcego pokoju. Jest nie tylko przestronne i estetyczne, ale także wyjątkowo funkcjonalne. Biurko „rośnie” razem z dzieckiem, można je dostosowywać do wieku dziecka dzięki regulowanym nogom.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Invito Grey biurko szare Fun Desk

Biurko szare Invito wyprodukowano z solidnego metalu, który pomalowano na biało. Estetyki dodają detale, które wykonano z szarego, ładnego plastiku. Na blat składają się dwie części, z których jedna jest ruchoma. Blat można łatwo ustawić pod kątem 25 stopni. W ten sposób uzyskujemy optymalne warunki do czytania czy odrabiania lekcji. Część nieruchoma układa się w kształt litery „L”. Jest to duża przestrzeń, na której zmieści się lampka, organizer na zeszyty czy rysunki, podstawka na książkę, etc. O funkcjonalności biurka z regulacją Grey świadczy też zamontowana pod biurkiem praktyczna szuflada na przybory czy książki. Natomiast po bokach zainstalowano uchwyty na plecak i na pojemnik na długopisy lub kredki.

Invito Grey biurko Fun Desk

Pomyślano także o tym, by biurko nie rysowało podłogi. Przednie nogi wyposażone są w stopki z maty, natomiast na tylnych znajdują się kółka, które ułatwiają ustawienie biurka.

Zamawiając Invito Grey biurko szare Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Biurko dziecięce Invito szare

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Invito Blue biurko z regulacją Fun Desk

Biurko:

  • Szerokość: 119cm
  • Głębokość: 73cm
  • Wysokość: regulowana w zakresie 58-80cm
  • Grubość blatu: 25mm
  • Wymiary blatu: 119x 73cm
  • Wymiary pochylanej części blatu: 81x49cm

Mechanizm pochylania:Ręczna regulacja
Zakres pochylenia blatu: 0-25°
Szuflada:tak
Wieszak dla plecaka: Tak

Podparcie łokcia: Tak

Opory stołu: Rolki
Materiał: płyta E1/ABS+PP/Stal

Kolor: Szary

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurka Invito Fun Desk

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×