Invito Pink biurko z regulacją wysokości dla dzieci

Invito Pink biurko z regulacją wysokości dla dzieci
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 17198) Fun Desk
  • Różowy
  • Niebieski
  • Szary
Biurko z regulacją wysokości dla dzieci Invito Pink zapewnia większą przestrzeń do odrabiania lekcji czy malowania. Duży blat składa się z dwóch części – nieruchomy element blatu wyglądem przypomina literę „L”, część... pełny opis
1 058 zł
+ dostawa 16 zł
Kup na raty: 20 x 53,70zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 17198

Kluczowe parametry:

Regulacja Tak
Szerokość [cm] 66,4
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 54
Kolor biały lub (i) różowy
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Stelaż stalowy

Opis produktu

Biurko z regulacją wysokości dla dzieci Invito Pink zapewnia większą przestrzeń do odrabiania lekcji czy malowania. Duży blat składa się z dwóch części – nieruchomy element blatu wyglądem przypomina literę „L”, część ruchoma może być regulowana tak, by wygodniej było wykonywać codzienne obowiązki.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Invito Pink biurko z regulacją wysokości dla dzieci Fun Desk

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie regulacji w nogach biurka Invito. Oznacza to nic innego niż to, że biurko można dostosowywać do wieku dziecka, a wraz z wiekiem odpowiednio je podwyższać. Ruchomą część blatu możemy ustawić nawet pod kątem 25 stopni. To umożliwia stworzenie optymalnych warunków do czytania lub odrabiania lekcji. Projektując biurko pomyślano także o szeregu udogodnień, które wpływają na komfort wykonywania codziennych zajęć. Pod blatem zamontowano wygodną szufladę, w której zmieszczą się przybory oraz zeszyt czy książka. Po bokach umieszczono uchwyty na plecak oraz na pojemnik na długopisy, kredki czy pędzle.

Invito Pink biurko Fun Desk

Biurko z regulacją wysokości dla dzieci Invito Pink wyprodukowano z solidnego metalowego materiału. W połączeniu z różowymi detalami, pomalowany na biało metal świetnie się prezentuje. Zabezpieczono także nogi tak, by nie rysowały one podłogi. Na przednich nogach umieszczono stopki z maty, natomiast na tylnych niewielkie kółeczka, dzięki którym łatwo ustawić mebel w odpowiednim miejscu.

Zamawiając Invito Pink biurko z regulacją wysokości dla dzieci otrzymują Państwo:

  • Biurko dziecięce Invito różowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Invito Blue biurko z regulacją Fun Desk

Biurko:

  • Szerokość: 119cm
  • Głębokość: 73cm
  • Wysokość: regulowana w zakresie 58-80cm
  • Grubość blatu: 25mm
  • Wymiary blatu: 119x 73cm
  • Wymiary pochylanej części blatu: 81x49cm

Mechanizm pochylania:Ręczna regulacja
Zakres pochylenia blatu: 0-25°
Szuflada:tak
Wieszak dla plecaka: Tak

Podparcie łokcia: Tak

Opory stołu: Rolki
Materiał: płyta E1/ABS+PP/Stal

Kolor: Różowy

Kluczowe parametry:

Regulacja Tak
Szerokość [cm] 66,4
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 54
Kolor biały lub (i) różowy
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf
Stelaż stalowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Zobacz jak prosty jest montaż biurek: Instrukcja montażu biurka Invito Fun Desk

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.