WYPRZEDAŻ - Biurowy fotel z ekoskóry LEMAR beżowy

(kod: 21957) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
 • Beżowy
 • Czarny
 • Brązowy
 • Mechanizm TILT
 • Wytrzymałość do 110 kg obciążenia
 • Waga: 15,8 kg
 • Tapicerowane siedzisko i oparcie
 • Obicie z wysokiej jakości skóry
 • Kółka do powierzchni miękkich
 • Regulacja kąta pochylenia oparcia (od +0 do +13 st.)
 • Unijny atest CE
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

375 zł

289 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 25.04.2018
Zamów do: g. 14:00, środa, 25.04.2018
Pozostało: 11h 24min
kod: 21957

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Biurowy fotel obrotowy Manager KD to model wygodny i elegancki, który świetnie sprawdzi się w biurach, szkołach, a także w warunkach domowych. Tapicerowane siedzisko i oparcie są miękkie, wyłożone najwyższej jakości pianką tapicerską, a obicie fotela biurowego wykonane jest z ekoskóry. Dzięki zastosowaniu w fotelu gabinetowym specjalnego mechanizmu, mamy możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub też blokady oparcia w pozycji idealnej do pracy. Dodatkowe zalety modelu krzesła obrotowego Manager KD to regulowana wysokość fotela i możliwość regulacji siły oporu oparcia.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Atest fotela obrotowego Manager zapewnia udźwig do 110kg, a samo krzesło waży 15,8 kg. Podłokietniki krzesła są stałe, wykonane z tworzywa sztucznego. Umożliwiają wygodne podparcie dla rąk pracującej przy biurku osoby. Metalowa podstawa przykryta nakładkami z tworzywa sztucznego jest stabilna i zapewnia możliwość swobodnego przesuwania się wzdłuż blatu roboczego. Samohamowne kółka fi 50 mm przeznaczone są do powierzchni dywanowych i wykładzin.

 

Mechanizm Tilt

Na zdjęciu powyżej widać mechanizm TILT

W krześle biurowym zamontowany został mechanizm TILT. Umożliwia on swobodne odchylanie oparcia i kołysanie się na krześle. Odchylanie się oparcia możliwe jest w zakresie od 0˚ do +13˚. Istnieje możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Regulacji oporu oparcia fotela dokonuje się za pomocą specjalnego pokrętła znajdującego się pod siedziskiem.

Wymiary elementów zestawu:

Biurowy fotel obrotowy Manager KD

 • Wysokość: 108-117 cm
 • Średnica: 71 cm
 • Wysokość oparcia: 59 cm
 • Wysokość siedziska: 49-58 cm
 • Wysokość podłokietników: 19 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Fotel przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Manager KD

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.