FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Biurowy fotel z ekoskóry Manager KD beżowy

(kod: 17948) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
375 zł

Produkt niedostępny

kod: 17948

Opis produktu

Biurowy fotel obrotowy Manager KD to model wygodny i elegancki, który świetnie sprawdzi się w biurach, szkołach, a także w warunkach domowych. Tapicerowane siedzisko i oparcie są miękkie, wyłożone najwyższej jakości pianką tapicerską, a obicie fotela biurowego wykonane jest z ekoskóry. Dzięki zastosowaniu w fotelu gabinetowym specjalnego mechanizmu, mamy możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub też blokady oparcia w pozycji idealnej do pracy. Dodatkowe zalety modelu krzesła obrotowego Manager KD to regulowana wysokość fotela i możliwość regulacji siły oporu oparcia.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Atest fotela obrotowego Manager zapewnia udźwig do 110kg, a samo krzesło waży 15,8 kg. Podłokietniki krzesła są stałe, wykonane z tworzywa sztucznego. Umożliwiają wygodne podparcie dla rąk pracującej przy biurku osoby. Metalowa podstawa przykryta nakładkami z tworzywa sztucznego jest stabilna i zapewnia możliwość swobodnego przesuwania się wzdłuż blatu roboczego. Samohamowne kółka fi 50 mm przeznaczone są do powierzchni dywanowych i wykładzin.

Mechanizm Tilt

Na zdjęciu powyżej widać mechanizm TILT

W krześle biurowym zamontowany został mechanizm TILT. Umożliwia on swobodne odchylanie oparcia i kołysanie się na krześle. Odchylanie się oparcia możliwe jest w zakresie od 0˚ do +13˚. Istnieje możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Regulacji oporu oparcia fotela dokonuje się za pomocą specjalnego pokrętła znajdującego się pod siedziskiem.

Wymiary elementów zestawu:

Biurowy fotel obrotowy Manager KD

  • Wysokość: 108-117 cm
  • Średnica: 71 cm
  • Wysokość oparcia: 59 cm
  • Wysokość siedziska: 49-58 cm
  • Wysokość podłokietników: 19 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Fotel przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Manager KD

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x