FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

WOLNY PRODUKT DO WYKORZYSTANIA

(kod: 15876) Focus Garden
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15876
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Praktyczny, funkcjonalny i trwały zestaw mebli ogrodowych wykonany w oparciu o konstrukcję stalową pomalowaną na kolor taupe. To idealna propozycja taniego zestawu na taras, balkon, lub na działkę. 

Zestawogrodowy metalowy Bolonia taupe składa się z prostokątnego stołu o długości 150cm i szerokości 90cm z zaokrąglonymi narożami, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko uderzenia się przez domowników. Blat stołu został wykonany z hartowanego szkła w kolorze szarym. Posiada specjalnie przygotowany otwór na parasol. 

Krzesła z oparciem i podłokietnikami wykonane zostały na analogicznym, metalowym stelażu i pokryte tkaniną textiline w kolorze taupe (kolor zbliżony do brązu). Dzięki wykorzystaniu takiej tkaniny do wygodnego siedzenia na krzesłach nie potrzeba dodatkowych poduszek. Krzesła posiadają możliwość sztaplowania - tzn. wstawiania jedno w drugie, dzięki czemu można je łatwo przechowywać w jednym słupku oszczędzając dużo miejsca. 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając metalowy zestaw ogrodowy otrzymują Państwo:

  • 6 krzeseł
  • stół o wymiarach 150x90cm

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 91 cm
  • średnica otworu na parasol: 4,2 cm

Krzesła:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokośc: 75 cm
  • wysokość: 91 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie, waży ok 70kg. 

Krzesła dostarczane są w formie gotowej - wystarczy je wyjąć z opakowania i można użytkować. Stół należy samodzielnie zmontować - przykręcić nogi do blatu - powinno to zająć nie więcej niż 10 minut. Wszystko jest opisane w instrukcji w języku polskim. 

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x