FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Bravo GTP krzesło na kółkach szare C73

(kod: 19585) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
169 zł 152 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 19.12.2018
  • Zamów do: g. 11:00, środa, 19.12.2018
  • Pozostało: 17min
  • kod: 19585

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Krzesło obrotowe Bravo GTP to klasyczny model fotela biurowego, świetnie sprawdzający się w biurach, szkołach, a także w warunkach domowych. Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie zapewniają odpowiednią wygodę nawet podczas długich godzin nauki czy pracy. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie i możliwość płynnej regulacji oparcia znacząco wpływają na komfort korzystania z mebla.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Krzesło biurowe Bravo GTP wyposażone jest również w podnośnik pneumatyczny, który umożliwia płynną regulację wysokości siedziska. Istnieje możliwość odchylenia oparcia i zablokowania go w wybranej pozycji. Możliwa jest również regulacja głębokości siedziska. Stałe podłokietniki z tworzywa sztucznego zapewniają odpowiednie podparcie dla rąk. Stabilna nylonowa podstawa jezdna pozwala na swobodne przesuwanie się wzdłuż biurka czy blatu roboczego. Model dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej.

Jeśli chodzi o specyfikacje techniczne, to krzesło waży 11,15 kg i wytrzymuje do 110 kg obciążenia. szkielet siedziska wykonany jest z pięciu warstw sklejki bukowej o grubości 7,5 mm obłożonej gąbką o gęstości 25 kg/m3 i grubości 40 mm. Osłonę siedziska wykonano z tworzywa sztucznego. Szkielet oparcia z kolei wykonany jest z tworzywa sztucznego obłożonego gąbką o gęstości 21 kg/m3, grubość 40 mm. Dodatkowo zastosowano tu element profilujący z gąbki 25 kg/m3 o grubości 20 mm. Osłona wykonana jest z tworzywa sztucznego. Podstawa krzesła jest czarna nylonowa, natomiast samohamowne kółka fi 50 mm przeznaczone są do powierzchni miękkich.

Mechanizm CPT

Powyżej widać mechanizm CPT

Za właściwości użytkowe produktu odpowiada mechanizm CPT. Pozwala on na regulację głębokości siedziska, kąta pochylenia oparcia i wysokości krzesła. Głębokość siedziska można wyregulować za pomocą śruby. Regulacja kąta pochylenia oparcia możliwa jest w zakresie od +17 st. do -6 st. Blokady kąta pochylenia oparcia w wybranej pozycji dokonuje się za pomocą śruby. Płynna regulacja wysokości krzesła w mechanizmie CPT możliwa jest dzięki zamontowanemu podnośnikowi pneumatycznemu.

Wymiary elementów zestawu:

Fotel obrotowy Bravo wymiary

  • Wysokość: 95-114,5 cm
  • Szerokość: 63 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Bravo

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka warsztatowa na kółkach keter curver zestaw skrzynek na kółkach 2918 curver duża skrzynia z ratanu na kółkach skrzynia ogrodowa na kółkach 200l pojemności

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x