Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P

(kod: 19507) Bel Giardino
2 690 zł

Produkt niedostępny

kod: 19507

Opis produktu

Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P zapewni nam wypoczynek na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach w letnie dni. Trzyosobowa sofa, podnóżek oraz stolik ze szklanym blatem wykonane są z odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne technorattanu. Stelaż mebli wykonany jest z lekkiego aluminium, które nie ulega korozji.

Zestaw mebli technorattan Alicante P brązowy

Do brązowego zestawu wypoczynkowego z technorattanu Alicante P dołączone są bardzo wygodne poduchy, dzięki którym korzystanie z mebli jest prawdziwą przyjemnością. Są one impregnowane, co zapewnia ochronę przed wilgocią. Meble z technorattanu łatwo jest czyścić, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Są one praktyczne, lekkie i bardzo wygodne. Blat stolika pokryty jest hartowanym szkłem.

Zbliżenie na stolik technorattan Alicante P

Zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P ma intensywny brązowy kolor, który bardzo dobrze komponuje się z zielenią w ogrodzie. Ponieważ technorattan jest materiałem odpornym na działanie promieni słonecznych, nie ma obaw, że kolor ten wypłowieje. Sofa ze stolikiem prezentuje się bardzo efektowanie i elegancko, będzie doskonałym uzupełnieniem każdego tarasu lub ogródka.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 191 cm
  • głębokość: 75 cm
  • wysokość: 64 cm

Podnóżek:

  • szerokość: 91 cm
  • głębokość: 67 cm
  • wysokość: 32 cm

Stolik kawowy:

  • długość: 91 cm
  • szerokość: 61 cm
  • wysokość: 32 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze ciemnobrązowym

Poduszki w kolorze ciemnobrązowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×