Krzesło Brisbane

(kod: 09622) Focus Garden
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 09622

Opis produktu

Krzesło Brisbane cechuje elegancja i najwyższa jakość.


Wykonany jest z aluminium i syntetycznego rattanu znanego szerzej jako technorattan. Krzesło Brisbane jest świetnym wyposażeniem do restauracji czy kawiarni. Jego ciekawy design powoduje, że mało kto przejdzie obok niego obojętnie. Technorattan jest materiałem bardzo wytrzymałym, który jest dodatkowo odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz promieni UV i zachowuje swój kolor na dłużej.

Technorattan jest w kolorze dolphin grey, co jest nowością na rynku. Krzesło Brisbane jest wyposażone w dodatkową poduszkę z zamkiem błyskawicznym w kolorze ciemnoszarnym. 

Dodatkowymi zaletami krzesła jest wygodne i odpowiednio profilowane oparcie. Krzesło jest też stabilne i lekkie, dzięki konstrukcji z aluminium, która jest odporna na rdzę.

Wymiary krzesła technorattanowego Brisbane to 90cm wysokości, 50cm szerokości oraz 60cm głębokości.

 

 

 

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×