Komplet technorattanowy Buono

(kod: 15030) Bello Giardino
683 zł

Produkt niedostępny

kod: 15030

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych Buono to idealny pomysł na eleganckie wyposażenie ogrodu, mieszkania, balkonu czy tarasu. Meble technorattanowe Buono sprawdzą się również świetnie w lokalach gastronomicznych oraz hotelach. Meble Bouno nie zajmują dużo miejsca, dlatego mogą dodać piękna niewielkim kawiarenkom, restauracjom czy lokalom bistro. Meble mogą stać na zewnątrz przez cały czas i nic im nie będzie.

Meble technorattan Buono dla 2 osób

Meble charakteryzuje wysoka jakość wykonania i precyzyjne wykończenie. Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia. Komplet technorattanowy Buono to elegancki zestaw, w skład którego wchodzi okrągły stolik o średnicy 60 centymetrów oraz dwa krzesła z podłokietnikami.

Krzesła z zestawu Buono zostały wykonane z wysokiej jakości technorattanu, czyli inaczej mówiąc syntetycznego rattanu, którego właściwości przewyższają naturalne materiały jeśli chodzi o trwałość i wytrzymałość. Technorattan jest materiałem wodoodpornym, wytrzymałym, odpornym na działanie warunków atmosferycznych, oraz niewrażliwym na szkodliwe promieniowanie UV. Krzesła opierają się na mocnej stalowej konstrukcji, która daje większą stabilność i pewność. Dodatkowym atutem krzeseł jest możliwość sztaplowania, co znacznie ułatwia ich przechowywanie (wymaga mniej miejsca).

Krzesło technorattan z zestawu Buono

Okrągły stolik ma aluminiową konstrukcję, dzięki czemu jest lżejszy. Blat stołu o średnicy 60 centymetrów wykonany jest również z wytrzymałego tworzywa o właściwościach podobnych do technorattanu. Pollywood, bo tak brzmi nazwa materiału, z którego został wykonany blat, to mieszanka tworzywa sztucznego i drewna. Pollywood przypomina na pierwszy rzut oka prawdziwe drewno.

Zestaw mebli stołowych Buono nie wymaga konserwacji. Meble nie tracą swojego koloru i nie odbarwiają się, dzięki czemu dłużej będą wyglądały jak nowe. 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet technorattanowy Buono otrzymują Państwo:

  • dwa krzesła z podłokietnikami
  • okrągły stół

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 95 cm

Wymiary stolika:

  • średnica: 60 cm
  • wysokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską w paczce o wymiarach 66x66x130 cm. Krzesła przesyłane są w stanie gotowym do użycia. Stolik przeznaczony jest do samodzielnego, łatwego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×