Zestaw technorattanowy z drewnianym stolikiem Carino

(kod: 15031) Bello Giardino
1 349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15031

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych Carino to uniwersalne i niezwykle eleganckie wyposażenie do mieszkania, ogrodu, na taras, a także do hotelu czy restauracji. Meble z kompletu Carino charakteryzują się wysoką jakością wykonania i precyzyjnym wykończeniem. Jesteśmy absolutnie pewni, że meble technorattanowe Carino spełnią standardy nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zestaw technorattanowy Carino to cztery krzesła oraz kwadratowy stolik. Do krzeseł dołączono wygodne poduszki na siedziska, które można przywiązać by się nie zsuwały podczas użytkowania.

Zestaw mebli stołowych Carino technorattan

Technorattanowe krzesła z zestawu Carino wykonane są w całości z technorattanu. Na pierwszy rzut oka mogą sprawić nawet wrażenie wykonany z naturalnego rattanu. Technorattan, czyli rattan syntetyczny, to materiał wodoodporny, niewrażliwy na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz na działanie promieni UV. Dzięki takim cechom tworzywa meble nie tracą swoich kolorów i nie odbarwiają się. Poduchy przy krzesłach posiadają sznureczki, za pomocą których można je przywiązać. Poszewki wykonane z wodoodpornego poliestru, posiadają suwak umożliwiający jej zdjęcia i oddanie do prania.

Krzesła posiadają jeszcze jedną istotną cechę. Mogą być sztaplowane, to znaczy układane jedno w drugie. Taka możliwość to oszczędność miejsca w schowku na meble.

Zbliżenie na krzesło technorattan Carino

Stolik z kwadratowym blatem wykonanym z tworzywa Pollywood jest idealnym dodatkiem do krzeseł. Tworzywo Pollywood to mieszanka drewna i tworzywa sztucznego, która przypomina prawdziwe drewno. Materiał ten posiada dokładnie takie same właściwości co technorattan. Jaśniejszy kolor blatu stolika ogrodowego dodaje całemu zestawowi niepowtarzalnego stylu. Stolik opiera się na lekkiej, aluminiowej konstrukcji.

Zestaw mebli stołowych Carino nie wymaga konserwacji. Do czyszczenia mebli wystarczy woda i czasem ewentualnie łagodne środki czyszczące. Dzięki właściwościom użytych materiałów, meble mogą stać na zewnątrz nawet podczas brzydkiej pogody i nic im się nie stanie.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw technorattanowy z drewnianym stolikiem Carino otrzymują Państwo:

  • cztery krzesła z podłokietnikami w kolorze ciemnego brązu
  • cztery poduszki na siedziska w kolorze ecru
  • kwadratowy stolik z jasnobrązowym blatem

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 59 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 88 cm

Wymiary stolika:

  • szerokość: 70 cm
  • długość: 70 cm
  • wysokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez zewnętrzną firmę kurierską. Krzesła po rozpakowaniu są gotowe do natychmiastowego użycia, stół natomiast przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunel foliowy z drewnianym szkieletem zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x