FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Carmel Chocolate

(kod: 13096) Baldu Visata Polska
956 zł

Produkt niedostępny

kod: 13096
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Głębokość fotela: 72 cm
Szerokość fotela: 67 cm

Carmel Chocolate jest propozycją obrotowego fotela gabinetowego wykonanego ze skóry o wybarwieniu brązowym. Znacznej wielkości siedzisko i oparcie pozwala wygodnie podeprzeć plecy bardzo wysokim użytkownikom. Na pdłokietnikach zastosowano tapicerowane ekoskórą nakładki w kolorze brązowej skóry. Podłokietniki i podstawa fotela są chromowane co dodaje unikalnego wyglądu i elegancji.

Fotel można regulować w pionie dzięki zastosowaniu pneumatycznego podnośnika. Mechanizm MULTIBLOCK pozwala regulować pozycję fotela i stopień jego odchylenia, jak również funkcję "bujania".

Szczególnej wygody dodają zastosowane wypustki z oparcia pozwalające poczuć się w fotelu jak w sportowym samochodzie o siedzeniach kubełkowych, ponieważ wypustki stanowią dodatkowe podparcie pod fragment lędźwiowy kręgosłupa.

Waga fotela netto wynosi 21,00 kg

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x