Cedzaki i sita

sortuj:
Filtry
sortuj:
 • Cedzak truskawka IMS International Gadget

  Oryginalny cedzak do truskawek firmy MSC International z kolekcji Gadget. Kolekcja ta to gadżety kuchenne, dzięki którym codzienny dzień stanie się prostszy i przyjemniejszy. Wszystkie gadżety zachowane są w radosnej, kolorowej formie. Wykonany z plastiku. Cedzak idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, dzięki niemu szybko i w łatwy sposób osuszymy truskawki oraz inne małe owoce....

  22 zł

  Produkt niedostępny
 • Cedzak, szczotka i obierak do warzyw MSC International Gadget

  Cedzak, szczotka i obierak do warzyw i owoców firmy MSC International. Cedzak wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. w skład zestawu wchodzą cedzak, dzięki któremy skutecznie osuszymy owoce i warzywa, szczotka która przyda się przy myciu warzyw oraz obierak, aby w mig pozbyć się skórki z wszelkich warzyw i owoców. Wszystkie elementy zachowane są w radosnej i żywej kolorystyce.

  66 zł

  Produkt niedostępny
 • Sitko stalowe małe 7,6 cm

  Funkcjonalne stalowe sitko firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Średnica: 7,6 cm Sitko idealnie nadaje się do przesiewania mąki bądź cukru pudru. Jest bardzo wygodne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów będzie służyło przez długie lata.  

  33 zł

  Produkt niedostępny
 • Sitko stalowe 12,7 cm

  Funkcjonalne stalowe sitko firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Średnica: 12,7 cm Sitko idealnie nadaje się do przesiewania mąki bądź cukru pudru. Jest bardzo wygodne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów będzie służyło przez długie lata.  

  44 zł

  Produkt niedostępny
 • Sitko stalowe średnie 14 cm

  Funkcjonalne stalowe sitko firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Średnica: 14 cm  Sitko idealnie nadaje się do przesiewania mąki bądź cukru pudru. Jest bardzo wygodne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów będzie służyło przez długie lata.

  49 zł

  Produkt niedostępny
 • Sitko stalowe 25 cm

  Funkcjonalne stalowe sitko firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Średnica: 25 cm Sitko idealnie nadaje się do przesiewania mąki bądź cukru pudru. Jest bardzo wygodne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów będzie służyło przez długie lata.  

  88 zł

  Produkt niedostępny
 • Sitko stalowe duże 20 cm

  Funkcjonalne stalowe sitko firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Średnica: 20,7 cm Sitko idealnie nadaje się do przesiewania mąki bądź cukru pudru. Jest bardzo wygodne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów będzie służyło przez długie lata.  

  88 zł

  Produkt niedostępny
 • Cedzak składany, czerwono-biały

  Składany silikonowy cedzak z rączką wykonaną z tworzywa sztucznego. W jednej chwili z pękatego sita staje się zupełnie płaski! Dzięki temu zaoszczędzimy masę miejsca w szafce. Rączka posiada otwór, więc cedzak można powiesić na ścianie wraz z innymi przyborami kuchennymi. Silikonowa część cedzaka wytrzymuje temperaturę do 340 st. C, a rączka do 200 st. C Ø 15,5 cm  wysokość: 15...

  132 zł

  Produkt niedostępny
×