Chochle

sortuj:
 • Funkcjonalna łyżka wazowa firmy Sagaform z kolekcji Project. Kolekcja ta charakteryzuje się prostą i nowoczesną formą. Łyżka wazowa niezędna jest w każdej kuchni. Sprawdz się przy podawaniu zup, gulaszy bądź sosów. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada bardzo wygodną rączkę. Razem z innymi akcesoriami z kolekcji Project tworzy wspaniałą kolekcję akcesoriów...

  88 zł
  Produkt niedostępny
 • Chochla firmy Cuisipro z powodzeniam zastąpi tradycyjne, stalowe łyżki do nakładania zup. Ma nad nimi znaczącą przewagę. Jest lekka i dzięki specjalnej powłoce nie rysuje powierzchni kuchennych sprzętów.

  38 zł
  Produkt niedostępny
 • Mała chochla przyda się w każdej kuchni. Poręczna, niewielka, elegancka chochelka z polerowanej stali to niezastąpione akcesorium kuchenne. Każdy mały garnek, miseczka i rondelek zmieszczą tę praktyczną łyżkę do serwowania zup i innych płynnych potraw.

  132 zł
  Produkt niedostępny
 • Duża chochla, to niezastąpione akcesorium kuchenne. Wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali. Elegancka i stylowa. Nie będziesz chciał chować jej do szuflady! Firma Cuisipro, która wykonała tę zjawiskową łyżkę do serwowania zup, słynie z produkowania wysokiej jakości przyborów kuchennych. 

  143 zł
  Produkt niedostępny