CHOCO LUXURY series - Dąb Venge - Natural Wood Panels

(kod: 16842) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
CHOCO LUXURY series - Dąb Venge  to panel ozdobiony z aplikacją z naturalnych cegiełek dębowych, wyszlifowanych na gładko. Nowoczesna forma kolekcji Choco Luxury jak sama nazwa wskazuje nawiązuje swoją formą do tabliczki czekolady... pełny opis
40 zł

Produkt niedostępny

kod: 16842

Opis produktu

CHOCO LUXURY series - Dąb Venge to panel ozdobiony z aplikacją z naturalnych cegiełek dębowych, wyszlifowanych na gładko. Nowoczesna forma kolekcji Choco Luxury jak sama nazwa wskazuje nawiązuje swoją formą do tabliczki czekolady. Nowoczesna forma drewna o gładkiej, wyszlifowanej powierzchni doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu - zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym - nadając mu niepowtarzalny charakter.

Panele 3D Natural Wood Panels

Dekoracje ścienne Natural Wood Panels tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna. Materiał ten jest bardzo trwały a dodatkowo - ponadczasowy. Przy zachowaniu odpowiedniej  i systematycznej konserwacji zachowa on swoją świetność przez długie lata. Połączenie szlachetnego drewna oraz nowoczesnej formy gwarantuje stylowy wygląd paneli.

Dodatkowo, panele 3D wykonane z drewna posiadają właściwości dźwiękochłonne. Ich powierzchnia posiada liczne załamania, które rozpraszają fale dźwiękowe zaś surowiec - drewno - chłonie dźwięk. Jest to niezaprzeczalną zaletą obok fukcji dekoracyjnej.

Panele marki Natural Wood Panels wykorzystać można zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Współgrać będą z surowymi formami jak i przytulnym, rustykalnym wnętrzem.
Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

Panele CHOCO LUXURY series –  Dąb wenge

Wymiary elementów zestawu:

Natural Wood Panels CHOCO LUXURY series Dąb Venge

Panel z aplikacją naturalnych kostek dębowych o gładkiej strukturze.

Każda z kostek 6x6cm gr 1,5cm. 

Wymiary panelu:

  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Grubość: 15 mm
  • Pole powierzchni: 0,09 m2
  • Użycie na 1 m2: 11,11 szt
  • Cena za 1 m2: 443,29 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: panel zabezpieczony olejem lnianym technicznym, złotym-bezbarwnym + kolor venge

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.