Kup w ciągu: 15h 11m 42s - wyślemy jutro

Classen Dąb Aberdeen AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

(kod: 24626) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 11min
 • kod: 24626
Cena za paczkę: 123,41 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoKolekcja Legend 4V przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom odcieni beżu oraz brązu. Dostępne tu panele prezentują się bardzo naturalnie, co jest związane z frezowanymi krawędziami, dębowymi dekorami oraz strukturą z wyczuwalnym układem usłojenia. Zastosować można je we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dobrze prezentować będą się one w pokoju dziennym, przedpokoju, gabinecie czy sypialni. Panele charakteryzują się wysoką wytrzymałością - klasa ścieralności AC5 oraz klasa użyteczności na poziomie 33 gwarantują doskonały wygląd paneli przez długie lata. Zastosować je można w kazdym pomieszczeniu - przedpokój, sypialnia, salon - a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Classen Dąb Aberdeen AC 5 Panele podłogowe Legend 4V - V-fuga

Innowacyjne panele Dąb Aberdeen Legend 4V

Podczas produkcji paneli Dąb Aberdeen Legend 4V zastosowane zostało innowacyjne rozwiązanie – V-fuga, która powstaje przez sfrezowanie krawędzi w taki sposób, że po ich ułożeniu ma się wrażenie osobnych desek, nie jednolitej podłogi. Sprawia to, że panele wyglądają jak naturalne deski. Dodatkowo, krawędzie zostały zaimpregnowane wodoodpornym lakierem. Wykorzystano tu także Issowaxx – specjalnie skomponowaną mieszankę wosków nakładaną na brzeg paneli jeszcze w czasie procesu produkcyjnego. Sprawia to, że Issowaxx skutecznie uszczelnia połączenie między panelami, gwarantując trwałe zabezpieczenie przed wilgocią.

Classen Dąb Aberdeen AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

Antystatyczność paneli Dąb Aberdeen Legend 4V

Powierzchnia paneli Dąb Aberdeen Legend 4V jest pokryta specjalną, antystatyczną warstwą niwelującą odkładnie się kurzu na ich powierzchni i pozwalają na uniknięcie nieprzyjemnego efektu elektryzowania się powierzchni. Właściwości antystatyczne są trwałe i utrzymują się przez cały okres użytkowania podłogi.

Panele układane są przy zastosowaniu systemu Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo dobrą wytrzymałością oraz intuicyjnością. To mechanizm zatrzaskowy umieszczony na krótkim boku paneli. System ten skraca czas montażu niemalże o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. Rozwiązanie to stanowi gwarancję najłatwiejszego i najtrwalszego montażu oraz możliwości szybkiego demontażu w dowolnej chwili.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×