Kup w ciągu: 15h 31m 40s - wyślemy jutro

Classen Dąb Alcamo AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

(kod: 24632) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 31min
 • kod: 24632
Cena za paczkę: 130,54 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele podłogowe Dąb Alcamo z powodzeniem zastosować możemy we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych - sypialni, salonie, korytarzu - a także w pomieszczeniacj użytku publicznego. Panele posiadają klasę użyteczności 33 oraz wysoką klasę ścieralności na poziomie AC5 - dzięki temu, z powodzeniem panele zamontować można w każdym pomieszczeniu mieszkalnym oraz w pomieszczeniach użytku publicznego.

Panele podłogowe Elite 4V posiadają strukturę synchroniczną. Ma ona wyczuwalny oraz widoczny układ usłojenia niczym w prawdziwej desce. Technologia wytłaczania synchronizuje tutaj przebieg struktury powierzchni z układem słojów na wzorze dekoracyjnym. Dodatkowym elementem, który zbliża je wygldem do naturalnego drewna jest V-fuga powstająca przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu ma się wrażenie osobnych desek, nie jednolitej podłogi.

Classen Dąb Alcamo AC 5 Panele podłogowe Elite 4V - zbliżenie na panele

Montaż paneli Classen Dąb Alcamo Elite 4V 

Panele Dąb Alcamo AC 5 Panele podłogowe Elite 4V są przeznaczone do montażu bezklejowego z zastosowaniem innowacyjnego systemu Megaloc. To mechanizm zatrzaskowy umieszczony na krótkim boku paneli. System ten jest w stanie skrócić czas ich montażu niemalże o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności posadzki. W razie konieczności, panele można z łatwością zdemontować.

Classen Dąb Alcamo AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

Historia marki Classen w Polsce

Classen jest niemiecką firmą, która powstała w 1963 roku. Na polskim rynku działa ona jednak od 1990 roku, kiedy to rozpoczęła się produkcja listew drewnianych oraz frontów meblowych. W 1996 roku do sprzedaży wprowadzono podłogi laminowane. W 2000 roku rozpoczęła się budowa nowej siedziby firmy w Zwonowicach. W latach 2002-2003 trwała dalsza rozbudowa firmy o kolekcje hale produkcyjno – magazynowe. W 2005 zaczęto budowę nowej fabryki drzwi w Zwonowicach i rozpoczęto produkcję drzwi oraz ościeżnic. W 2013 firma zaczęła produkować drzwi ramowe, rok później – kuchnie, a w 2016 roku – listwy Noox. W 2017 roku na potrzeby listew wprowadzono technologie druku cyfrowego

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×