Kup w ciągu: 16h 58m 01s - wyślemy jutro

Classen Dąb Ashington AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

(kod: 24620) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 58min
 • kod: 24620
Cena za paczkę: 123,41 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele z kolekcji Legend 4V prezentują się niezwykle naturalnie, czego zasługą są frezowane krawędzie, dębowe dekory oraz struktura z wyraźnie wyczuwalnym układem usłojenia. Panele posiadają strukturę synchroniczną, dzięki czemu jeszcze wierniej odwzorowują naturalne drewno. Odcień Dąb Ashington przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom odcieniów brązu. To ponadczasowy kolor, który nigdy nie wychodzi z mody i korzystnie prezentuje się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Panele te zastosować można w salonie, sypialni, gabinecie czy przedpokoju.

Classen Dąb Ashington AC 5 Panele podłogowe Legend 4V - zbliżenie

Wymiary, grubość i struktura paneli Dąb Ashington Legend 4V 

Panele Legend 4V Dąb Ashingtoan mają wymiary 160 x 1286 miliimetrów. Ich grubość to 8 milimetrów. Im parametr ten jest większy, tym lepiej. Grubszy panel jest bowiem bardziej stabilny (przy nierównym podłożu mniej się ugina), co sprawia, że połączenie poszczególnych elementów jest trwalsze. Omawiany produkt ma strukturę synchroniczną, co oznacza, że posiada wyczuwalny i widoczny układ usłojenia niczym w prawdziwej desce. Technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym. Cecha, która jeszcze bardziej przybliża panele do naturalnego drewna to zastosowana V-fuga - dzięki niej, panele jeszcze lepiej imitują prawdziwą, drewnianą podłogę. Małe rowki na skraju poszczególnych desek we wzorze zmieniają wygląd panelu w taki sposób, że na pierwszy rzut oka wygląda jak podłoga złożona z pojedynczych deseczek.

Panele kolekcji Legend 4V nadają się do wszystkich pomieszczeń - zastosować można je w pomieszczeniach mieszkalnych a także w pomieszczeniach użytku publicznego. Pozwala na to wysoka klasa ścieralności AC5 oraz klasa użyteczności 33 - wszystkie pomieszczenia mieszkalne oraz publiczne.

Classen Dąb Ashington AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

Antystatyczność paneli Dąb Ashington Legend 4V

Panele Legend 4V Dąb Ashington zostały pokryte specjalną antystatyczną warstwą, która skutecznie niweluje odkładanie się kurzu i pozwala uniknąć nieprzyjemnego efektu elektryzowania się powierzchni. Właściwości antystatyczne są trwałe i nie ulegają zmianie podczas całego czasu użytkowania podłogi.

Panele montuje się bez użycia kleju. Jest to możliwe dzięki systemowi Megaloc, który charakteryzuje się łatwością. Panele odłogowe może montować nawet jedna osoba. Produkty z kolekcji Harmony Forte Fernandez nadają się do układania na podłodze z wodnym ogrzewaniem podłogowym.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×