Kup w ciągu: 16h 18m 12s - wyślemy jutro

Classen Dąb Augusta AC5 Panele podłogowe Elite 4V

(kod: 24631) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 18min
 • kod: 24631
Cena za paczkę: 130,54 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoElite 4V to linia paneli marki Classen, która prezentuje się niezwykle stylowo. Posiada ona synchroniczną strukturę oraz szerokie deski. Jest ona bardzo oryginalna, schludna oraz naturalna. Jednym z dostępnych tu odcieni jest Dąb Augusta, który utrzymany jest w naturalnych odcieniach beżu i brązu. To ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody i zawsze prezentuje się równie stylowo. Dostępne tu panele zastosować można w gabinecie, sypialni, pokoju dziennym czy przedpokoju. Doskonale sprawdzą się także w każdym pomieszczeniu użytku publicznego. Panele posiadają wysoką klasę ścieralności AC5 oraz klasę użyteczności 33 - wszystkie pomieszczenia mieszkalne oraz użytku publicznego. Mimo wysokiego użytkowania panele będą doskonale prezentować się przez długi czas.

Classen Dąb Augusta AC5 Panele podłogowe Elite 4V - zbliżenie na panele

Kluczowe cechy paneli Classen Elite 4V Dąb Augusta

Panele Classen Elite 4V Dąb Augusta mają wymiary 282x1286 milimetrów. Ich grubość to 8 milimetrów. Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz im parametr ten jest większy, tym lepiej. Wiąże się to z faktem, iż grubszy panel jest znacznie bardziej stabilny (w mniejszym stopniu ugina się przy nierównym podłożu), a co za tym idzie – połączenie poszczególnych paneli jest trwalsze.

Panel montuje się z zastosowanie bezklejowego systemu Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo wysoką wytrzymałością a także prostym i intuicyjnym działaniem. To mechanizm zatrzaskowy znajdujący się na krótkim boku paneli. System Megaloc jest w stanie skrócić czas układania paneli nawet o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. Panele z powodzeniem zastosować można na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Classen Dąb Augusta AC5 Panele podłogowe Elite 4V

V-fuga – to co takiego?

W panelach Classen Elite 4V Dąb Augusta zastosowane zostało szereg innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest V-fuga, która powstaje przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich montażu mamy wrażenie nie jednolitej podłogi, lecz osobnych desek. Sprawia to, że panele wyglądają niczym naturalne deski. Co więcej, ich krawędzie zostały zaimpregnowane przy pomocy wodoodpornego lakieru. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx. Issowaxx to specjalnie skomponowana mieszanka wosków nakładana na brzegi paneli jeszcze w czasie procesu produkcyjnego. Rozwiązanie to sprawia, że możliwe jest precyzyjne uszczelnienie połączenia między panelami, a co za tym idzie – trwałe zabezpieczenie przed wilgocią.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×