Kup w ciągu: 15h 22m 20s - wyślemy jutro

Classen Dąb Avan Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte

Ostatnie sztuki! W magazynie mniej, niż sprzedaliśmy w ciągu 7 dni
(kod: 24603) Classen
55,99 zł 49,98 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 22min
 • kod: 24603
Cena za paczkę: 108,76 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań
Ostatnie sztuki! W magazynie mniej, niż sprzedaliśmy w ciągu 7 dni

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoDąb Avan jest jednym z odcieni dostępnych w kolekcji Harmony Forte marki Classen. Doskonale prezentować będzie się on w otwartych, przestronnych pomieszczeniach. Dzięki ścieralności na poziomie klasy AC5 zastosować można go w korytarzu, pokoju dziennym, sypialni czy gabinecie. Doskonale sprawdzi się także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.  Panele Harmony Forte Dąb Avan sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów - to wysokiej jakości panele, co do których możemy mieć pewność, że posłużą nam przez wiele lat, zachowując swój naturalny, estetyczny wygląd. 

Classen Dąb Avan Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - zbliżenie na panel

Kluczowe parametry paneli Harmony Forte Dąb Avan

Wymiary paneli Harmony Forte Dąb Avan to 282 x 1286 milimetrów. Ich grubość to 8 milimetrów. Im parametr ten jest większy, tym panel jest bardziej stabilny, co sprawia, że połączenie poszczególnych elementów staje się znacznie trwalsze. Panele posiadają strukturę synchroniczną. To najbardziej popularna wersja tego typu produktu, która charakteryzuje się delikatnie zarysowanymi słojami do złudzenia przypominającymi naturalną deskę, które widoczne są podczas padania światła na podłogę.

Panele posiadają klasę użyteczności 33 - wszelkie pomieszczenia mieszkalne oraz użyteczności publicznej. W celu określenia tego parametru wykonuje się różnego rodzaju badania zgodne z normą EN 13329 takie, jak odporność na zaplamienie, ścieranie, uderzenia, żar papierosa, ruch nogi mebla, oddziaływanie krzesła na rolkach oraz przyrost grubości po zalaniu wodą. 

Classen Dąb Avan Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - aranżacja

Unikalne panele Harmony Forte Dąb Avan

Panele Harmony Forte Dąb Avan posiadają tak zwaną V-fugę - powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx. 

Panele montowane są z zastosowaniem bezklejowego systemu Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo dobrą wytrzymałością i intuicyjnym montażem - panele montować można nawet w 1 osob! Megaloc jest mechanizmem zatrzaskowym umieszczanym na krótkim boku paneli. Skutecznie skraca on czas ich układania prawie o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. Rozwiązanie to daje również możliwość szybkiego demontażu podłogi w dowolnym momencie.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna
 • V-fuga: tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 6

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×