Kup w ciągu: 16h 08m 24s - wyślemy jutro

Classen Dąb Cassano AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

(kod: 24630) Classen
59,99 zł 47,97 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 8min
 • kod: 24630
Cena za paczkę: 104,38 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Classen Elite 4V Dąb Cassano mają wymiary 282x1286 milimetrów. To format uniwersalny, który sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i nieco bardziej przestronnych wnętrzach. Całość kolekcji utrzymana jest w stonowanej, beżowo – brązowej kolorystyce. To ponadczasowe barwy, które nigdy nie wychodząc z mody. Decydując się na montaż takich paneli możesz mieć pewność, że za kilka lat prezentować będą się one równie modnie i efektownie.

Panele z powodzeniem zastosować możemy w każdym pomieszczeniu użytku domowego jak i publicznego - dzięki wysokiej wytrzymałości - klasa ścieralności AC5 oraz klasa użyteczności 33. Klasa ścieraności wskazuje na to, na ile trwała i wytrzymała jest powierzchnia tego typu produktu. Istotą klasy ścieralności jest zbadanie, po ilu obrotach materiału ściernego dojdzie do uszkodzenia wierzchniej warstwy panelu. Test ten stanowi imitację codziennego użytkowania podłogi w warunkach laboratoryjnych. Klasę użyteczności bada się poprzez między innymi odporność na przyrost grubości po zalaniu wodą, skutek oddziaływania krzesła na rolkach oraz ruchu nogi mebla, ścieranie, uderzenia, zaplamienie czy żar papierosa. Panele nadają się zarówno do salonu, jadalni, przedpokoju a także pomieszczeń użytku publicznego.

Classen Dąb Cassano AC 5 Panele podłogowe Elite 4V - zbliżenie na panele

Wygląd paneli Classen Elite 4V Dąb Cassano

Panele Classen Elite 4V Dąb Cassano doskonale imitują wyglądem naturalne drewno. Dzięki synchronicznej strukturze, która ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym a także zastosowanej V-Fudze panele doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. V-fuga owstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx. Issowaxx to specjalnie skomponowana mieszanka wosków nakładana na brzegi paneli jeszcze w czasie procesu produkcyjnego. Rozwiązanie to sprawia, że możliwe jest precyzyjne uszczelnienie połączenia między panelami, a co za tym idzie – trwałe zabezpieczenie przed wilgocią.

Classen Dąb Cassano AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

Montaż paneli Classen Elite 4V Dąb Cassano

Panel montuje się z zastosowanie bezklejowego systemu Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo wysoką wytrzymałością a także prostym i intuicyjnym działaniem. To mechanizm zatrzaskowy znajdujący się na krótkim boku paneli. System Megaloc jest w stanie skrócić czas układania paneli nawet o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. W razie konieczności można go z łatwością zdemontować. Panele z powodzeniem zastosować można na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×