Classen Dąb Edynburg AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

(kod: 24621) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 tygodni
 • kod: 24621
Cena za paczkę: 123,41 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Dąb Edynburg Legend 4V utrzymane są w odcieniach brązu. To ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody i korzystnie prezentuje się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Produkt ten zastosować można w pokoju dziennym, gabinecie, sypialni czy przedpokoju. Panele posiadają klasę ścieralności na poziomie AC5, zaś klasa użyteczności to kl. 33 - panel zastosowany może być we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej - cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Z powodzeniem zastosowany może być w korytarzach, pokoju dziennym, a także w miejscach użytku publicznego.

Classen Dąb Edynburg AC 5 Panele podłogowe Legend 4V - zbliżenie na panele

Czym charakteryzują się panele Dąb Edynburg Legend 4V ?

Wymiary paneli Dąb Edynburg Legend 4V to 160 x 1286 milimetrów. Ich grubość to 8 milimetrów. Im parametr ten jest większy, tym panel staje się bardziej stabilny, a połączenie poszczególnych elementów – trwalsze. W przypadku paneli kolekcji Legend 4V zastosowane zostało innowacyjne rozwiązanie, jakim jest V-fuga. Powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Dodatkowo, ich krawędzie są zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem. Wykorzystana została tutaj również niezawodna substancja Issowaxx, która sprawia, że krawędzie paneli charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć. Dodatkowo, panele posiadają strukturę synchroniczną, która do złudzenia naśladuje naturalny wygląd drewna.

Classen Dąb Edynburg AC 5 Panele podłogowe Legend 4V

Dlaczego warto kupić panele Dąb Edynburg Legend 4V  ?

Panele Dąb Edynburg Legend 4V montowane są z zastosowaniem bezklejowego, szybkiego, intuicyjnego systemu Megaloc. Jest to zatrzaskowy mechanizm znajdujący się na krótkim boku paneli. Skraca on czas układania paneli niemalże o połowę, gwarantując najwyższy poziom stabilności podłogi. W razie konieczności, można je z łatwością zdemontować. Panele Legend 4V nadają się do montażu na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×