Kup w ciągu: 15h 27m 37s - wyślemy jutro

Classen Dąb Loary Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

(kod: 24618) Classen
44,99 zł 40,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 27min
 • kod: 24618
Cena za paczkę: 84,32 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 32
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Ballade 4V Dąb Loary utrzymane są w odcieniu jasnego brązu. To ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody. Jest ona również niezwykle uniwersalna – doskonale prezentuje się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Panele zastosować można w pokoju dziennym, gabinecie, sypialni czy przedpokoju. To idealne rozwiązanie do wnętrz o niewielkim metrażu, a to ze względu na niewielką szerokość oraz jasną kolorystykę.

Klasa użyteczności paneli Ballade 4V Dąb Loary wynosi 32 - panele stosować można z powodzeniem we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użytku publicznego o słabym obciążeniu. W celu określenia klasy, bada się między innymi odporność na skutek ruchu nogi mebla czy oddziaływania krzesła na rolkach, ścieranie, uderzenia, zaplamienie, żar papierosa czy przyrost grubości po zalaniu wodą. Klasa ścieralności paneli to z kolei AC4. 

Classen Dąb Loary Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V - zbliżenie

Montaż paneli Ballade 4V Dąb Loary

Powierzchnia paneli Ballade 4V Dąb Loary została pokryta specjalną antystatyczną warstwą niwelującą odkładanie się kurzu na ich powierzchni i pozwalającą uniknąć nieprzyjemnego efektu elektryzowania się powierzchni. Panel montuje się z zastosowanie bezklejowego systemu Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo wysoką wytrzymałością a także prostym i intuicyjnym działaniem. To mechanizm zatrzaskowy znajdujący się na krótkim boku paneli. System Megaloc jest w stanie skrócić czas układania paneli nawet o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. W razie konieczności można go z łatwością zdemontować. Panele z powodzeniem zastosować można na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Classen Dąb Loary Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

Issowaxx – innowacyjne rozwiązanie zastosowane w panelach Ballade 4V Dąb Loary

Panele do złudzenia przypominają panele z naturalnego drewna - dzięki swojej strukturze oraz zastosowaniu V-fugi. Powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx. Issowaxx to specjalnie skomponowana mieszanka wosków nakładana na brzegi paneli jeszcze w czasie procesu produkcyjnego. Rozwiązanie to sprawia, że możliwe jest precyzyjne uszczelnienie połączenia między panelami, a co za tym idzie – trwałe zabezpieczenie przed wilgocią.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC4
 • Klasa użyteczności: 32
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 32
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

20 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
3 lata - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×