Kup w ciągu: 16h 04m 32s - wyślemy jutro

Classen Dąb Marsala AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

(kod: 24629) Classen
59,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 4min
 • kod: 24629
Cena za paczkę: 130,54 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Classen Elite 4V Dąb Marsala utrzymane są w beżowo – brązowej kolorystyce. Sprawia to, że korzystnie prezentować będą się one w pomieszczeniach zarówno klasycznych, jak i tych nieco bardziej nowoczesnych. Zastosować można je w pokoju dziennym, gabinecie, przedpokoju czy sypialni. Na uwagę zasługują tutaj między innymi szerokie deski oraz synchroniczna struktura. Kolekcja ta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów - dzięki wysokiej trwałości panele z powodzeniem zastosować możemy zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych a także uzytku publicznego. Kolekcja Elite 4V posiada wysoką klasę ścieraności na poziomie AC5 praz klasę użyteczności 33 - wszelkie pomieszczenia mieszkalne oraz użytku publicznego. Panele są bardzo trwałe, doskonale prezentować będą się przez długi czas mimo wysokiego użytkowania.

Classen Dąb Marsala AC 5 Panele podłogowe Elite 4V - zbliżenie na panele

Issowaxx – co to takiego?

Do produkcji paneli Classen Elite 4V Dąb Marsala zastosowano innowacyjną substancję, jaką jest Issowaxx. Dzięki niej krawędzie paneli cechują się dużą odpornością na wilgoć. To specjalnie skomponowana mieszanka wosków aplikowana na ich brzegi jeszcze podczas procesu produkcyjnego. Sprawia to, że Issowaxx niezwykle skutecznie uszczelnia połączenie między panelami, gwarantując trwałe zabezpieczenie przed wilgocią. 

Panele kolekcji Elite 4V doskonale imitują naturalne panele drewniane - dzięki zastosowaniu V-Fugi oraz struktury synchronicznej. V-fuga powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. 

Classen Dąb Marsala AC 5 Panele podłogowe Elite 4V

Historia marki Classen

Firma Classen powstała w 1963 toku w niemieckiej miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie do dziś znajduje się jej główna centralna i jeden z zakładów produkcyjnych. Drugi z nich zlokalizowany jest w mieście Baruth. Na polskim rynku marka zaistniała w 1990 roku. Od 2005 roku Classen posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach koło Rybnika. Znajdujące się tam linie produkcyjne oraz przestrzenie magazynowe zajmują powierzchnię ponad 46 000 metrów kwadratowych.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×