Kup w ciągu: 14h 56m 10s - wyślemy jutro

Classen Dąb Odessa AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

(kod: 24617) Classen
44,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 14h 56min
 • kod: 24617
Cena za paczkę: 92,55 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 32
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoEstetyczne panele Ballade 4V Dąb Odessa

Panele Ballade 4V Dąb Odessa stanowią doskonale rozwiązanie to wnętrz o niewielkim metrażu. Jest to związane z faktem, iż zastosowane tu wąskie deski w jasnych odcieniach optycznie powiększają nawet najmniejsze pomieszczenie. Odcień Dąb Odessa przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom odcieni jasnego brązu. Panele w tej wersji świetnie prezentować będą się w przedpokoju, sypialni, gabinecie czy pokoju dziennym. Dzięki klasie ścieralności na poziomie AC4 panele zastosować możemy w pomieszczeniach mieszkalnych a także w przestrzeni publicznej, w słabo obciążonych pomieszczeniach.

Classen Dąb Odessa AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V - zbliżenie

Co warto wiedzieć przez zakupem paneli Ballade 4V Dąb Odessa?

Panele Ballade 4V Dąb Odessa mają wymiary 160 x 1286 milimetrów. Ich grubość wynosi 8 milimetrów. Im większy jest ten parametr, tym lepiej. Grubszy panel jest bowiem bardziej stabilny, a co za tym idzie – połączenie poszczególnych paneli jest trwalsze. Klasa użyteczności omawiane paneli to 32 - panele stosować można w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użytku publicznego, które nie są narażone na wysokie obciążenie. Klasa użyteczności to najważniejszy parametr, w celu określenia którego wykonuje się szereg rozmaitych testów zgodnych z normą EN 13329. Zalicza się do nich między innymi odporność na uderzenia, ścieranie, żar papierosa, zaplamienie, oddziaływanie krzesła na rolkach, ruch nogi mebla czy przyrost grubości po zalaniu wodą.

Classen Dąb Odessa AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

Antystatyczność paneli Ballade 4V Dąb Odessa

Powierzchnia paneli Ballade 4V Dąb Odessa została pokryta specjalną antystatyczną warstwą niwelującą odkładanie się kurzu na ich powierzchni i pozwalającą uniknąć nieprzyjemnego efektu elektryzowania się powierzchni. Właściwości antystatyczne podłogi są trwałe i nie ulegają uszkodzeniu w całym okresie użytkowania.

Panele do złudzenia przypominają panele z naturalnego drewna - dzięki swojej strukturze oraz zastosowaniu V-fugi. Powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC4
 • Klasa użyteczności: 32
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
Klasa użyteczności 32
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

20 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
3 lata - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×