Kup w ciągu: 15h 54m 29s - wyślemy jutro

Classen Dąb Ravello Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte

(kod: 24606) Classen
55,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 54min
 • kod: 24606
Cena za paczkę: 121,83 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoHarmony Forte Dąb Ravello to panele w odcieniu brązowym. Kolor ten jest niezwykle uniwersalny i znajdzie zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach. Dzięki wysokiej klasie ścieralności na poziomie AC5 panele te z powodzeniem zastosować można w salonie, sypialni, gabinecie czy przedpokoju. Doskonale sprawdzą się również we wnętrzach użyteczności publicznej. Ze względu na swój format, najlepiej wyglądać będą w przestronnych, otwartych pomieszczeniach. To produkt najwyższej jakości, co do którego mogą Państwo mieć pewność, że posłuży Państwu przez długi czas i będzie kusił oko nawet mimo wieloletniego, intensywnego użytkowania.

Classen Dąb Ravello Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - zbliżenie

Dlaczego warto zaopatrzyć się w panele Harmony Forte Dąb Ravello?

Panele Harmony Forte Dąb Ravello posiadają strukturę drewna, która charakteryzuje się delikatnie zarysowanymi słojami do złudzenia przypominającymi naturalną deskę. Dodatkowo, w panelach zastosowane zostało rozwiązanie V-fuga - powstaje przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ułożeniu ma się wrażenie osobnych desek zamiast jednolitej podłogi. Sprawia to, że panele wyglądają niczym naturalne deski. Co więcej, ich krawędzie są zaimpregnowane wodoodpornym lakierem, co pozytywnie wpływa na ich trwałość. Powierzchnia paneli została pokryta specjalną antystatyczną warstwą, która niezwykle skutecznie niweluje odkładanie się kurzu na panelach.

Na uwagę zasługuje również klasa użyteczności 33 - wszelkie pomieszczenia mieszkalne oraz użyteczności publicznej. Na uwagę zasługuje również fakt, iż panele Harmony Forte Dąb Ravello nadają się do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Zastosowany tu system Megaloc - jest systemem bezklejowym, a co za tym idzie, produkt jest aplikowany bez użycia kleju. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałością. Ma postać mechanizmu zatrzaskowego umieszczonego na krótkim boku paneli. Skraca on czas układania paneli niemalże o połowę i zapewnia najwyższy stopień stabilności podłogi.

Classen Dąb Ravello Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - aranżacja

Historia marki Classen

Za projekt i produkcję paneli Harmony Forte Dąb Ravello odpowiada marka Classen, która powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech. Do dziś to właśnie tutaj znajduje się jej główna centrala oraz jeden z zakładów produkcyjnych. Drugi z nich jest zlokalizowany w mieście Baruth. Na rodzimym rynku firma zaistniała w 1990 roku jako spółka Gorex Sp.z.o.o., która w 1996 roku przekształciła się w CLASSEN-POL S.A. Od 2005 roku marka posiada swój własny zakład produkcyjny w Zwonowicach koło Rybnika (województwo śląskie). Linie produkcyjne oraz przestrzenie magazynowe zajmują powierzchnię ponad 46 000 metrów kwadratowych. W fabryce wytwarzane są zarówno listwy przypodłogowe, jak i drzwi wewnętrzne oraz meble kuchenne.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 6

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×