Kup w ciągu: 15h 18m 24s - wyślemy jutro

Classen Dąb Raven Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte

(kod: 24612) Classen
55,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 18min
 • kod: 24612
Cena za paczkę: 121,83 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoHarmony Forte to kolekcja uniwersalnych paneli, które znajdą zastosowanie w pokoju dziennym, przedpokoju, sypialni czy gabinecie oraz budynkach użyteczności publicznej. Doskonale będą się one prezentowały w pomieszczeniach otwartych i przestronnych. Zastosować można je w aranżacjach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Ciekawa warianty kolorystyczne sprawiają, że podłogi nadają każdemu wnętrzu unikalnego charakteru, wydobywając jego elegancję oraz piękno. Dzięki klasie ścieralności AC5 panele doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym - przedpokój, sypialnia, jadalnia, salon - a także w pomieszczeniach użytku publicznego. Panele mają klasę użyteczności na poziomie 33 - wszelkie pomieszczenia mieszkalne oraz użytku publicznego. Przy okślaniu klasy uwzględnia się odporność na uderzenia, ścieranie, zaplamienie, przyrost grubości po zalaniu wodą, żar papierosa, ruch nogi mebla oraz oddziaływanie krzesła na rolkach.

Classen Dąb Raven Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - zbliżenie na panele

Kluczowe cechy paneli Harmony Forte Dąb Raven

Panele Harmony Forte Dąb Raven mają wymiary 282 x 1286 milimetrów. Są one szersze niż dostępne na rynku produkty tego typu, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie. Ich grubość to 8 milimetrów. Im parametr ten jest większy, tym lepiej. Grubszy panel jest bowiem bardziej stabilny (w mniejszym stopniu ugina się przy nierównym podłożu), co sprawia, że połączenie poszczególnych elementów jest trwalsze.

Panele posiadają tak zwaną V-fugę - powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx.

Classen Dąb Raven Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - aranżacja

Jak montować panele Harmony Forte Dąb Raven?

Panele Harmony Forte Dąb Raven montuje się z zastosowaniem systemu bezklejowego Megaloc. Sprawia on, że czynność ta jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Rozwiązanie charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Megaloc jest mechanizmem zatrzaskowym umieszczonym na krótszym boku paneli. System gwarantuje najwyższy możliwy stopień stabilności podłogi. W razie konieczności, panele można z łatwością zdemontować. Nadają się one do montażu razem z wodnym ogrzewaniem podłogowym, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 6

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×