Kup w ciągu: 16h 35m 41s - wyślemy jutro

Classen Dąb Selma Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte

(kod: 24601) Classen
55,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 35min
 • kod: 24601
Cena za paczkę: 121,83 zł
Zakup na paczki po: 2,176 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Harmony Forte Dąb Selma sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia podłogi o strukturze drewna charakteryzuje się ciekawym wyglądem do złudzenia przypominającym naturalną drewnianą podłogę. Kolejna Harmony Forte doskonale sprawdzi się w otwartych, przestronnych pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy eko. Kupując je możemy mieć pewność, że posłużą nam przez długi czas, zachowując swój naturalny, estetyczny wygląd.

Classen Dąb Selma Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - zbliżenie

Innowacyjne panele Harmony Forte Dąb Selma

W przypadku paneli Harmony Forte Dąb Selma zastosowane zostało innowacyjne rozwiązanie, jakim jest V-fuga. Powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Dodatkowo, ich krawędzie są zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem. Wykorzystana została tutaj również niezawodna substancja Issowaxx, która sprawia, że krawędzie paneli charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć. Preparat ten jest specjalnie skomponowaną mieszanką wosków, którą nakłada się na brzegi jeszcze podczas procesu produkcyjnego. Sprawia to, że Issowaxx niezwykle skutecznie uszczelnia połączenie między panelami gwarantując trwałe zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Panele zostały również pokryte specjalną antystatyczną warstwą niwelującą odkładanie się kurzu na ich powierzchni. Dodatkowo, model Harmony Forte Dąb Selma posiada klasę użyteczności 33 - wszystkie pomieszczenia mieszkalne oraz publiczne. Dodatkowo, górna warstwa panelu posiada fakturę drewna, dzięki czemu światło odbijające się od paneli uwidacznia uwidacznia strukturę powierzchni.

Classen Dąb Selma Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte

Parametry paneli Harmony Forte Dąb Selma

Wymiary desek wchodzących w skład kolekcji to 282 x 1286 milimetrów. Ich grubość to 8 milimetrów. Im parametr ten jest większy, tym lepiej. Związane jest to z faktem, iż grubszy panel jest znacznie bardziej stabilny, co sprawia, że połączenie poszczególnych paneli jest twardsze. Model Harmony Forte Dąb Selma posiada klasę AC5 - zastosowany może być we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Classen Dąb Selma Kl.33 AC 5 Panele podłogowe Harmony Forte - aranżacja

Wszechstronne panele Harmony Forte Dąb Selma

Panele Harmony Forte Dąb Selma doskonale prezentować będą się w salonie, sypialni czy gabinecie. Z powodzeniem zastosować można je również we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach użyteczności publicznej.  Ich montaż jest łatwy oraz przyjemny dzięki zastosowaniu systemu Megaloc - pozwala on na montaż podłogi nawet w 1 osobę!

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 282 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Klasa użyteczności: 33
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,176 m2
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 6

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 0,8
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 28,2
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×