Classen Grusza Arcadia AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

(kod: 24614) Classen
44,99 zł/m2

Produkt niedostępny

kod: 24614

Opis produktu

Classen LogoKolekcja Ballade 4V idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Wąskie deski w jasnych dekorach optycznie powiększają wnętrze. Drewniana struktura w połączeniu z frezowanymi krawędziami sprawia, że podłoga prezentuje się niezwykle naturalnie. Panele posiadają klasę ścieralności na poziomie AC4 oraz klasę użyteczności 32 - nadają się do użytku w mieszkaniach we wszystkich pomieszczeniach, a także do do słabo obciążonych pomieszczeń użyteczności publicznej.

Classen Grusza Arcadia AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V - zbliżenie na panele

Cechy charakterystyczne paneli Ballade 4V Gruszka Arcadia

Wymiary paneli Ballade 4V Gruszka Arcadia to 160 x 1286 milimetrów. Ich grubość wynosi 8 milimetrów. Im parametr ten jest wyższy, tym lepiej. Grubszy panel jest bowiem bardziej stabilny (w mniejszym stopniu ugina się na nierównym podłożu), co sprawia, że połączenie poszczególnych paneli jest trwalsze. Panele mają strukturę drewna, a co za tym idzie – charakteryzują się delikatnie zarysowanymi słojami do złudzenia przypominającymi naturalną deskę. Elementem, który zbliża wyglądem panele do naturalnego drewna to zastosowana V-fuga - powstaje ona przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie osobnych desek. Sprawia to, że panele do złudzenia przypominają naturalny odpowiednik. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zaimpregnowane wysokiej jakości, wodoodpornym lakierem - Issowaxx.

Classen Grusza Arcadia AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

Dlaczego warto zdecydować się na zakup paneli Ballade 4V Gruszka Arcadia?

Panele nadają się do układania razem z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Przeznaczone są one do montażu bez użycia kleju dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc. Charakteryzuje się on bardzo dobrą wytrzymałością oraz intuicyjnością. To mechanizm zatrzaskowy umieszczony na krótkim boku paneli. System ten skraca czas montażu niemalże o połowę, gwarantując najwyższy stopień stabilności podłogi. Rozwiązanie to stanowi gwarancję najłatwiejszego i najtrwalszego montażu oraz możliwości szybkiego demontażu w dowolnej chwili.

Zobacz także powiązane: pr7, Classen panele podłogowe ac4, panele podłogowe ac4 opinie

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC4
 • Klasa użyteczności: 32
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

20 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
3 lata - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×