Classen Klips montażowy 12x24 do listwy podłogowej 30 sztuk

25 zł

Produkt niedostępny

kod: 24643

Opis produktu

Classen LogoW asortymencie marki Classen znaleźć można szereg różnego rodzaju akcesoriów umożliwiających komfortowy, szybki i intuicyjny montaż listew przypodłogowych. Jednym z nich są klipsy montażowe 12x24, które zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. To niezawodny produkt, który w znaczący sposób ułatwi proces montowania listew.

Jak montować listwy przypodłogowe?

Do produkcji listew przypodłogowych stosuje się rozmaite materiały od litego drewna, po imitujące do tworzywo sztuczne. Najłatwiejszy sposób na ich przyklejenie to zastosowanie specjalnego kleju montażowego. Na rynku spotkać można się z ich wersją rozpuszczalnikową oraz wodną. Zdecydować można się również na tradycyjną metodę, jaką jest wkręcanie kołków. W sklepach dostępne są także rozmaite klipsy montażowe, które w znaczący sposób ułatwiają tą czynność. Wybierając listwy podłogowe, szczególną uwagę należy zwrócić na to, czy możliwe jest bezproblemowe przeprowadzenie po nimi przewodów elektrycznych, antenowych czy telefonicznych.

Historia marki Classen

Marka Classen została założona w 1963 roku w niemieckiej miejscowości Kaisersesch, gdzie to dziś znajduje się jej główna centrala i jeden z zakładów produkcyjnych. Na polskim rynku firma zadebiutowała w 1990 roku. Od 2005 roku Classen posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach koło Rybnika. Znajdujące się tam listwy produkcyjne i przestrzenie magazynowe zajmują powierzchnię około 46 000 metrów kwadratowych.

Wymiary elementów zestawu:

długość: 8 cm 

szerokość: 4,5 cm

wysokość: 2,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • cycwielki

    wszystko super polecam :)

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×